Haber 2022 yılında Android için çıkması planlanan FPS-TPS oyunları listesi - (Güncelleniyor)

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
PC üzerinde karışık denebilecek oyunları mobile nasıl uyarlayacaklar merak ediyorum. Özellikle Apex Legends'ı.
Apex legends iyi basarmis hocam bende betasina katildim en azindan betada bile akıcıydı pc versionundaki akiciligi ve hizi veriyodu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam merak etmeyin apex legends başarmış ben beta testlerine katıldım oyun baya iyi uyarlanmış
Oyun mobildeki birçok oyundan daha iyi tencent tarafından pubg mobil şuan güzel bir oyun değil kendi şahsi fikrim apex legends eziyor geçiyor birçok oyunu ha birde betaya katılanlara özel rp veriyorlardı ilk hesaptan rp almayı unuttum parayı harcadım diğer beta hesabıyla rp almayı düşünüyorum oyunun ana versiyonunda bizden o paraları almazlarsa çok iyi olur şuan da oyun güncel değil diyor ve giriş yapmıyor
Oyun verileri silinecek muhtemelen bende rp ve kaplama cart curt coktu sadece 2 karakter kapalıydı hepsini acmistim.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
RF Project (Netmarble)

maxresdefault (1).jpg

Gelecekte gecen bu oyunda dünyamizi isgal etmeye calisan uzaylilara karsi savas veriyoruz. Oyun açık dünya olacak gelismis robotlar, dev boss uzaylilar, gelismis silahlar ve teknolojik giysiler icerecek. Pc ve Konsolarda oynanan titanfall oyununu andiriyor icerik olarak. Oyunun pc platformunada cikabilecegi ve mobile ile capraz platform destegine sahip olmasi bekleniyor.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
LİFE AND DEATH 2 MOBİLE

images (2).jpeg

Pc ile birlikte mobile çıkması beklenen bu fps oyunu gelismis grafikleri ve dinamikleri ile dikkat çekiyor. Oyunun pvp modlari bulunmakta (Team Deathmatch, Bomba İmha, Alan Savunma vs) Bunun yanında Devasa bir battle Royale haritasında var. Oyun pvp yönünden call of duty oyunlarina battle royale kısmı ilede pubg andiriyor. Kısacası pubg ve call of duty karışımı bir oyun geliyor. Taptap sayfasından oyunun incelemesine bakabilirsiniz..

Oyun Traileri

Son düzenleme:

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Project Stars (Our Planet)
(Geliştirici Tencent - Xiaojiao Zhang)

acc032045bf06d12456df528440e1996.jpg

Gecen senenin sonlarına dogru tencent çinde yaptigi etkinlikte our planet isminde yeni açık dünya oyunu duyurmustu mobil için şimdi ise oyun globale geliyor. Oyun uzayda geciyor çeşitli gezegenleri kesfedip kesfettigimiz bu gezegenlerde hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyun Sandbox yapida. Craft Yapabilme,Gece Gündüz, Yağmurlu, Soguk hava kosullarida oyunculari zorluyacak. Çeşitli Mecanic Robotlara, Cesitli Uzaylı Canavarlara karsi takim halinde veya sola olarak savas veriyoruz. Oyun grafikleri ilede dikkat çekiyor beta testleri bazi ulkelerde basladi taptapdan indirip deneyebilirsiniz.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Apex legends iyi basarmis hocam bende betasina katildim en azindan betada bile akıcıydı pc versionundaki akiciligi ve hizi veriyodu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun verileri silinecek muhtemelen bende rp ve kaplama cart curt coktu sadece 2 karakter kapalıydı hepsini acmistim.
Eee silinirse bir zahmet asıl oyun çıkınca ödül verirler en azından bir rp versinler

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Gunfire Reborn Mobile (Duoyi (Hong Kong) Interactive Entertainment)

images.jpeg

Pc ve Konsollarda severek oynan macera oyunu gunfire reborn oyunun yapimcisi tarafindan mobile gelecegi duyuruldu. Fps bakis acisindan oynan bu oyun. Takim halinde ve solo mucadeleleri konu aliyor. Grafikleri, Çizgi Animasyonlari ile oyun kendini icine çekiyor. Oyun belirli ulkelerde betaya basladi.

Gunfire Reborn - Apps on Google Play

T3 ARENA (XD ENTERTAINMENT PTE. LTD.)

images (1).jpeg

3 vs 3 Takim halinde cesitli oyun modlarinda ve haritalarinda savas veriyoruz bu oyunda. Karakteri ozellestirme, oyun icinde, karakterinizi özel güçlerini kullandirma, çesitli silah ve silah özellestirmeleride mevcut. Tps bakis acisindan oynan bu oyun grafik ve animasyonlari oldukca guzel gözüküyor. Oyun Fortnite ve Valoranti çok andırıyor harita ve oynanis bakimindan ikisinin karışimi denebilir.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Overwatch Mobile (Söylenti)

Pc ve Konsollarda Begenilen fps oyunlarindan olan Overwatch serisi gelistirme aşamasinda olabilir. Bilizardın yayinladigi iş ilanlari ortaya çıkan söylentileri oyunun mobil için gelistirme aşamasında oldugunu dogrular nitelikte.

images (2).jpeg

Destiny Mobile (Söylenti)

images (1).jpeg

Bir diger sevilen oyun serilerinden olan destiny serisininde mobil için geliştirildiği çin kaynakli sunucucularinda ortaya cıkmış olabilir. Oyunu mobil tarafta neteasenin üstlendiği çin tarafindan gelen haberler arasinda.

Son düzenleme:

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Call Of Duty : Warzone Mobile (Activision)

Activision pc ve konsollarda oynanan popular battle royele oyununu resmi olarak mobil platforma geliştirildigini acikladi. Oyun hakkinda henüz fazla bilgi bulunmuyor.

WZ-CODM-TOUT.jpg