Haber 2022 yılında Android için çıkması planlanan FPS-TPS oyunları listesi - (Güncelleniyor)

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117
Escape From Tarkov Benzeri Lost Light Yayınlandı!

Lost Light - Apps on Google Play
Evet geldi hocam indirecekseniz bugün sizinle oynayalım
Screenshot_2022-01-12-11-07-55-796_com.android.chrome.jpg

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117
Hocam bi ara deniycem şuan oynamam bnce tencentin arena breakout daha iyi gibi gldi onu bekliyorum bn o birebir Escape From Tarkovun aynısı ama bunuda denerim bi ara
Tencent yapıyorsa pek birşey beklememek gerekiyor pubg mobilin halı ortada barbi giydirmece oldu oyun.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Tencent yapıyorsa pek birşey beklememek gerekiyor pubg mobilin halı ortada barbi giydirmece oldu oyun.
Rakip oyun olarak dedim yani ikiside Escape From Tarkov kopyasıya tencentin oyunu biraz daha iyi gözüküyor gameplaylerine baktım görsellik ve oynanış olarak Arena Breakout daha iyi bnce lost lighttan

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
PROJECT EOE : Open World Survival (Gelistirici Netease)

Netease yeni hayatta kalma oyununu duyurdu devasa acik dünya haritasinda hikaye görevlerini yerine getirmeye calistiğimiz bu oyunda mistik canavarlara karsi savasiyoruz.Craft, takas yapabilme, karakter özelliklerini ve silahlarini gelistirme imkanida sunuyor oyun. Beta testleri basladi telefonda kapladığı yer 13 Gb olduğu söyleniyor.

images.jpeg

CrisisX - Last Survival (Gelistirici Hunter Game)

images (1).jpeg

Canli rakiplere karsi savas verdigimiz bu oyunda asil dusmanlar zombiler olacak. Craft secenekleri, avcilik, degisken hava kosullarida oyunculari zorlayacak. Bazi ülkelerde beta testleri devam etmekte.

Son düzenleme:

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117
PROJECT EOE : Open World Survival (Gelistirici Netease)

Netease yeni hayatta kalma oyununu duyurdu devasa acik dünya haritasinda hikaye görevlerini yerine getirmeye calistiğimiz bu oyunda mistik canavarlara karsi savasiyoruz.Craft, takas yapabilme, karakter özelliklerini ve silahlarini gelistirme imkanida sunuyor oyun. Beta testleri basladi telefonda kapladığı yer 13 Gb olduğu söyleniyor.

Ekli dosyayı görüntüle 167139

CrisisX - Last Survival (Gelistirici Hunter Game)

Ekli dosyayı görüntüle 167141

Canli rakiplere karsi savas verdigimiz bu oyunda asil dusmanlar zombiler olacak. Craft secenekleri, avcilik, degisken hava kosullarida oyunculari zorlayacak. Bazi ülkelerde beta testleri devam etmekte.

Bu oyunlar ücretsiz olduğu için mecburen online modu oluyor ki adamlar para kazansın lifeafter oynayayım dedim oyunun optimizasyonu o kadar da iyi değil
Neteasa çok fazla oyun çıkardı acaba başarılı olabilecek mi

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bu oyunlar ücretsiz olduğu için mecburen online modu oluyor ki adamlar para kazansın lifeafter oynayayım dedim oyunun optimizasyonu o kadar da iyi değil
Neteasa çok fazla oyun çıkardı acaba başarılı olabilecek mi
Cogu zombi temali duyurulan oyunlarin bn sahsen zombi oyunlarindan sıkldim bu cinli sirketlerin zombilerle alip veremedigi ney anlamiyorum neteasenin tutacak oyun sayisinin max 2 oldugunu düşünüyorum bu zombi oyunlarindan bide valo cakmasi tutar artik askeri operasyon tarzi oyunlar yapsinlar hikayeli modern combat tarzinda birinci sahis biseyler deneseler daha cok tutulur. 6-7 tane zombi oyunu duyurmuş Hepside ayni tarzda tps zombi öldür craft yap.

Son düzenleme:

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117
Cogu zombi temali duyurulan oyunlarin bn sahsen zombi oyunlarindan sıkldim bu cinli sirketlerin zombilerle alip veremedigi ney anlamiyorum neteasenin tutacak oyun sayisinin max 2 oldugunu düşünüyorum bu zombi oyunlarindan bide valo cakmasi tutar artik askeri operasyon tarzi oyunlar yapsinlar hikayeli modern combat tarzinda birinci sahis biseyler deneseler daha cok tutulur. 6-7 tane zombi oyunu duyurmuş Hepside ayni tarzda tps zombi öldür craft yap.
O oyunu gördüm ön kayıtta başka ülkelerde(valorant çakması)

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
O oyunu gördüm ön kayıtta başka ülkelerde(valorant çakması)
Netease cogu oyunu kopyaliyiyor yasal olarak zaten bir kac oyunu var kendine özgü oyunlari hep bi yerden alinti. Dedigim gibi artik hikayeli birinci sahis oyunlarina gecmeleri gerekiyor yoksa oyuncu bulamazlar hep oyunlar birbirinin aynısı.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Avatar Reckoning (TENCENT & ARCHOSAUR GAMES & Sixjoy Limited)

Avatar evreni yeni bir mobil oyunla genişliyor. Avatar evreninde daha önce görülmemis yerleri keşfedip düşmanlara karşi savaşiyoruz. Avatarinizi gelistirip, çoğu şeyi özellestirme imkanida oyun sunuyor. Beta testleri bazi ülkelerde başladi oyun boyutu 5gb.

pop_img1.jpg

Son düzenleme:

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117
Avatar Reckoning (TENCENT & ARCHOSAUR GAMES & Sixjoy Limited)

Avatar evreni yeni bir mobil oyunla genişliyor. Avatar evreninde daha önce görülmemis yerleri keşfedip düşmanlara karşi savaşiyoruz. Avatarinizi gelistirip, çoğu şeyi özellestirme imkanida oyun sunuyor. Beta testleri bazi ülkelerde başladi oyun boyutu 5gb.

Ekli dosyayı görüntüle 167224

Hocam fps mı TPS mı tahminimce TPS olur sizce oyun nasıl

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117
Tps olacak ama ilerde birinci sahis olayi gelir guncelleme ile oyun iyi gibi ama videolarina baktım tencent pubg mobile benzetecek gibi ilerde kiyafet cart curt olayi var bu oyundada
İşte bu yüzden tencenti sevmiyorum
Firmalar kendilerini tencente satmasin ya
Tencent paraya önem veren bir firma değil mi hocam

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
İşte bu yüzden tencenti sevmiyorum
Firmalar kendilerini tencente satmasin ya
Tencent paraya önem veren bir firma değil mi hocam
Tencent ac gözlü bncede ama parada bu sirkette mobilde son donemde baya aktifler bi cok sirketle is birligi yapiyolar oyunlarin mobil haklari icin kendi yaptiklari oyunlarda batiriyolar ornek (pubg mobile) ama is birligi yaptiklari oyunlarda cok abartamiyolar avatar oyununda isbirligi var bakalim nasi olacak

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117
Tencent ac gözlü bncede ama parada bu sirkette mobilde son donemde baya aktifler bi cok sirketle is birligi yapiyolar oyunlarin mobil haklari icin kendi yaptiklari oyunlarda batiriyolar ornek (pubg mobile) ama is birligi yaptiklari oyunlarda cok abartamiyolar avatar oyununda isbirligi var bakalim nasi olacak
Hocam pubg mobile gerçekten pubg New state mobilden kötü bir oyun sadece görüntülere önem veriyorlar oyun PC pubgye benzemiyor PC pubgnin mobili diyemeyiz ama kraftonun yaptığı pubg New State mobile PC pubgnin mobili diyebiliriz ama insanlar anlamıyor

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Hocam pubg mobile gerçekten pubg New state mobilden kötü bir oyun sadece görüntülere önem veriyorlar oyun PC pubgye benzemiyor PC pubgnin mobili diyemeyiz ama kraftonun yaptığı pubg New State mobile PC pubgnin mobili diyebiliriz ama insanlar anlamıyor
Youtuberlar poff poffluyor mobili

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117
Youtuberlar poff poffluyor mobili
Harbi o da benim sinirimi bozuyor New Statenin bariz farkla iyi olduğu şeyi kabullenemiyorlar tabii işin ucunda para var sözleşme var zaten kabullenemez
Bizimkiler de o youtuberlara göre hareket edip oyun kötü diyor halbuki orijinal pubg mobil pubg New State

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Harbi o da benim sinirimi bozuyor New Statenin bariz farkla iyi olduğu şeyi kabullenemiyorlar tabii işin ucunda para var sözleşme var zaten kabullenemez
Bizimkiler de o youtuberlara göre hareket edip oyun kötü diyor halbuki orijinal pubg mobil pubg New State
Krafton bastan hata yapti tencente vermekle bastan kendi oyununu yapsaydi simdi böyle olmazdi neyse bakalim belki batirmaz tencentten sadece arena breakout oyununu ve metal slug oyununu bekliyorum

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Rules of Survival 2.0 (Netease)

Mobildeki battle royele oyunlarinin atasi sayilabilecek rules of survival oyunun ikinci oyunu duyuruldu. Gelismis grafikler, gelismis haritalar yeni silah ve ekipmanlar ile yenilenmis bir battle royale oyunu geliyor. Google Play'den ön kayit olup takip edebilirsiniz..

Rules of Survival 2.0 - Apps on Google Play

images.jpeg

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117
Pubg Mobile gibi iste kiyafet skin cart curt abanmislardir 1 oyunu bn oynamistim pubg mobile cikmadan cok once o zamanlar iyidi sonradan pubg mobile cikinca biraktim 2 oyunda oyledir muhtemelen
Hocam kıyafeti geliştirip güçlendirme falan var fotolarına baktım neyse zaten telefonda yer yok brwalhalla rocket leauge veya New Statetten 2 sini silmem lazım silmeyecegim 2 oyunum var Lol Wild Rift ve Naruto X Boruto ninja voltage
Pubg New statte silmem diğer ikisini silmeme degecegini sanmıyorum

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Hocam kıyafeti geliştirip güçlendirme falan var fotolarına baktım neyse zaten telefonda yer yok brwalhalla rocket leauge veya New Statetten 2 sini silmem lazım silmeyecegim 2 oyunum var Lol Wild Rift ve Naruto X Boruto ninja voltage
Pubg New statte silmem diğer ikisini silmeme degecegini sanmıyorum
Fazla tutacagini sanmiyorum zaten pubgler var cod var apex geliyor battle royale türünde tutunamaz

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Cyber Space Battle Royale (Cyber Space Studio)

maxresdefault.jpg

Gelecegin dünyasinda gecen bu battle royale oyunu gelismis teknolojik giysiler, teknolojik silahlari iceriyor. Robotlar ve Canli Rakiplere karsi mücadale veriyoruz. Beta testleri basladi. Oyun icerigi biraz apexi andiriyor bu arada.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,329
PC üzerinde karışık denebilecek oyunları mobile nasıl uyarlayacaklar merak ediyorum. Özellikle Apex Legends'ı.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117
PC üzerinde karışık denebilecek oyunları mobile nasıl uyarlayacaklar merak ediyorum. Özellikle Apex Legends'ı.
Hocam merak etmeyin apex legends başarmış ben beta testlerine katıldım oyun baya iyi uyarlanmış
Oyun mobildeki birçok oyundan daha iyi tencent tarafından pubg mobil şuan güzel bir oyun değil kendi şahsi fikrim apex legends eziyor geçiyor birçok oyunu ha birde betaya katılanlara özel rp veriyorlardı ilk hesaptan rp almayı unuttum parayı harcadım diğer beta hesabıyla rp almayı düşünüyorum oyunun ana versiyonunda bizden o paraları almazlarsa çok iyi olur şuan da oyun güncel değil diyor ve giriş yapmıyor