Öneri Ayak bileğimi 2 ay önce burktum ama ağrılar devam ediyor nasıl geçer ?

Bu konuyu okuyanlar

alkmanıla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ayak bileğimi 2 ay önce maçta burkmuştum mr sonucunda ödem var dediler halen futbol oynarken ağrıyor nasıl geçer maçlarım var top oynayamıyorum

Aakons

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
Ayak serçe paramğımı kırdım 4-5 ayda anca basabildim 7.ayında koşabildim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıkıntı çıkar yani örnekteki gibi

humanlander

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
Ayak bileğimi 2 ay önce maçta burkmuştum mr sonucunda ödem var dediler halen futbol oynarken ağrıyor nasıl geçer maçlarım var top oynayamıyorum
Ödemden dolayı mı yoksa farklı sorunlardan mı kaynaklanıyor? Ortopedi uzmanına danıştın mı?

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Burada bir çözüm bulamazsın. Hastaneye git bence. Ve eğer ödem var ise yapacak bir şey yok. Ayağını çok kullanma ve dinlendir.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Teknoloji sitesinde sağlık konusu ?
Bence SDN 'Teknoloji' kalıbına sokulacak bir forum değil. Türkiyenin en büyük teknoloji forumu ve çok sayıda üyesi var. Ama dediğiniz gibi teknoloji forumu :D

Reaksiyon puanı
8,008
Bence SDN 'Teknoloji' kalıbına sokulacak bir forum değil. Türkiyenin en büyük teknoloji forumu ve çok sayıda üyesi var. Ama dediğiniz gibi teknoloji forumu :D
Her ne kadar büyük bir forum olsa da bence sağlık konusunda tartışılması gereken bir yer değil. Hastaneye gitmek yerine burada konu açıp fikir istemek sadece vakit kaybı olur diye düşünüyorum.