iPhone 13 Pro' nun şarjı hızlı bitiyor

Bu konuyu okuyanlar

Alphaa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar dün sipariş ettiğim İphone 13pro geldi ama dün iphone 7 ile sarj ettim ama sarjı çok çabuk bitiyo bi kere daha fullesem geçer mi yoksa servise mi veriyim

Walleyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
birazdaha Türkçe konuşursan sorunu tam anlayalım

Walleyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
İphone 7nin sarj aleti ile yüzde yüz sarj ettim ama şarjı çok hızlı bitiyo sarj aletiyle alakası varmıdır
hayır şarj aleti ile alakası yok, bi kaç gün kullan batarya kendine gelsin biraz baktın aynı hala ver servise telefonu

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Bataryanın alışma süreci var. Yeni aldığın için yedekleme vs. yapıyor olabilir. iPhone 7'nin şarj aleti ile şarj etmene gerek yok 20W hızlı şarj aleti alabilirsin.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Aldığınız ekran süresinin ekran görüntüsü paylaşır mısınız? Bahsettiğiniz cihaz şu an en iyi batarya ömrüne sahip çünkü. Garip bir süre varsa zaten hemen servise gönderirsiniz ya da değişim talep edersiniz.

Alphaa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aldığınız ekran süresinin ekran görüntüsü paylaşır mısınız? Bahsettiğiniz cihaz şu an en iyi batarya ömrüne sahip çünkü. Garip bir süre varsa zaten hemen servise gönderirsiniz ya da değişim talep edersiniz.
Apple destek ile görüşme sağladım kontrol ettiler çok iyi herşey sadece 1 hafta geçmesini bekleyin dediler

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Apple destek ile görüşme sağladım kontrol ettiler çok iyi herşey sadece 1 hafta geçmesini bekleyin dediler
Bu kutu içeriğinde çıkan hangi doküman da yazıyormuş? İlk bir hafta bataryanın olması gerekenden daha hızlı biteceğine dair bilgi, keşke sorsaydınız

Reaksiyon puanı
8,011
Bu kutu içeriğinde çıkan hangi doküman da yazıyormuş? İlk bir hafta bataryanın olması gerekenden daha hızlı biteceğine dair bilgi, keşke sorsaydınız
1 hafta sonra düzene girdiğini sağır sultan biliyor. Cihaz arkada kurulumları yapıyor, Apple sunucuları ile bağlantı sağlıyor ve kullanıcının kullanımını öğrenip ona göre performans sunuyor. iPhone deneyiminiz olmadı sanırım.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
1 hafta sonra düzene girdiğini sağır sultan biliyor. Cihaz arkada kurulumları yapıyor, Apple sunucuları ile bağlantı sağlıyor ve kullanıcının kullanımını öğrenip ona göre performans sunuyor. iPhone deneyiminiz olmadı sanırım.
Hayır oldu, 11 de böyle bir durum olmadı, ilk kurulum da elbette fazla tüketim olur, ancak bu bir hafta sürmez söylediğiniz de çok saçma geldi.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
İphone 7nin sarj aleti ile yüzde yüz sarj ettim ama şarjı çok hızlı bitiyo sarj aletiyle alakası varmıdır
Batarya bir kaç güne toparlar.Bide 13 Pro da iyi batarya performansı almak için 1-Arayüze siyah tema yükle. 2-Dark mode u aktif et.3- Arka planda uygulama yenileme kapat.4-Konum servislerini uygulamayı kullanırken olarak ayarla.5-Ekran açık süresini 30saniye olarak ayarla.

bechersiehst

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Ayni cihazi 1 ay 4 gundur kullaniyorum sarji bir gunu rahat cikariyor ben de 20 wattlik sarj aletide yok 11 Pro Maxin adaptoru ile sarj ediyorum ilk hafta sarjida gayet iyi gidiyordu

3oryk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende iphone 6 plus ile iphone 13 var bende bir aralar 6da bu sorunu yaşadım telefonu troya götürdüm sıfırlamak lazım dedi olmadı sonra yeni sürümü güncelledim bir daha yaşamadım .