Kız,erkek'Lerle nasıl davranmalıyım+Yaşadığım Ufak Şeylerden Bahsetmek İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
70
Selamlar.
Yaşadığım Bazı Şeyleri Kısaltarak Anlatmak istiyorum
anlatacak cok kimse olmadığı için olsada dinlemediği için buraya anlatmak istedim,
4.sınıfta birsürü arkadaşım vardı ama hergunde onlardan dayak yıyordum
kiloluyum gücümü kullanamıyorum veyault vursamda sert vuramıyorum
hayatımda hiç biz kızla (annem,doktor,hocalar haric) konuşmadım
Konuşsamda soğuyorlar sanırım bilmiyorum
6. Sınıfta İse Bir Arkadaşım Vardı Her Tenefüs Beni dövüyordu
Müdür Yardımcısınıa söylediğimde hocam yalan diyordu ve arkadaşlarını çağırıp yalan şahitlik yaptırıyordu
Ve Bana hoca 'Masum Rolü Yapma' Demisti
İfşalarım Çıktı Neredeyse tanıdığım,tanımadağım,herkesde ifşam var (Şuan Bile hatta daha cok kiside) (+18 Değil)
Arkadaşlarım Herkese yayıyordu
Arkadaş diyorum cunku baska takılacak kımsem olmadıgı ıcın mecbur hergun dayak yesemde takılıyordum
7,8 arası aramız kopmaya başladı ve 8.sınıfı full yalnız takıldım (ki salgın oldug icin zaten okulun yarısı kapalıydı)
Şuan 9.sınıfım Ve Sürekli Kızlarla takılan bi cocuk var onla okulun ilk gününde hic konusmadık
yavas yavas oyle bos konusuyorduk
suanda aramız bozuk hatta sınıfta 1 kısıyle falan konusuyorum oda cok az
sınıftakı kızların yanına gıttıgımde Git diyip yanlarından kovuyorlar
Cok Bos yapıyorum Ama Bu Bos Yapmayı Bos Konusmayı Bir türlü Vazgecemıyorum
sınıfta tenefuste durduk yere sınıftakıler vb tokat atıyoru goren 1.sınıf cocugu sanacak
derste onumdekı cocukta arada vuruyor
cok sacma suan kımseyle aram cok ıyı degıl konustugum cok az kısı var hangı kızla konussam aram hemen bozuluıyor
cok fazla kufur edıyorum 10 lafımdan 12si küfür
kızlarla samimiyet kurmak istiyorum ama ne yapıyorsam artık aram hemen bozuluyor kız bana bidaha bakmıyor
artık yenı bır sayfa acıyorum dıyıp 1 gun sonra unutuyorum
Nasıl davranmam gerekıyor arkadaslar baskalarıyla tanısmak ıstıyorum kızlarla konusmak ıstıyorum
OKB Hastalıgım var ve herseyı cok takıyorum birisi küsse 1 ay aklımdan cıkmıyor
nasıl davranmam gerek benı arkadas olarak sevebılmelerı ıcın
erkek ve kız ıcın nasıl davranabılırım arkadaslarım

Son düzenleyen moderatör:

ilkaybaki

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Selam,

Karşı tarafa sordun mu? Bana neden kötü davranıyorsunuz? beni neden istemiyorsunuz diye.
Karşı tarafında cevapları önemli, karşı tarafın verdiği cevapları düşünerek hareket etmen gerek.
"Örnek: Emir çok küfür ettiği için aramızda istemiyoruz."
Önce karşı tarafa beni neden istemiyorsunuz gibi sorular sor ve cevapları değerlendir.

Reaksiyon puanı
70
Selam,

Karşı tarafa sordun mu? Bana neden kötü davranıyorsunuz? beni neden istemiyorsunuz diye.
Karşı tarafında cevapları önemli, karşı tarafın verdiği cevapları düşünerek hareket etmen gerek.
"Örnek: Emir çok küfür ettiği için aramızda istemiyoruz."
Önce karşı tarafa beni neden istemiyorsunuz gibi sorular sor ve cevapları değerlendir.
Sanane Diyip Yanlarından kovuyorlar veya cok bos yapıyorsun

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,839
Tavsiyelerim

1 -) Kızlarla aranın iyi olmasını istiyorsan sempatik olmalısın . İyi kötü kızları güldürebilmelisin

2 -) Boş yapmayı azaltmaya çalış .

3 -) Hiç bir zaman birinin sana vurmasına boyun eğme . İyi kötü karşılık vermeye çalış (şaka yapar gibi gücünü göster)

4 -) Gücünü kullanabilmek için biraz spor yap

5 -) Birde onların sana ihtiyacı olacak bir alan/konu bulursan sana daha iyi davranırlar sonrasında alışırlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vurmalarına boyun eğersen her zaman yaparlar !

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Dayak yememeye özen göster. Bence çok dayak yediğinden hiç bir kız seninle arkadaş olmak istemiyor.

Ağırdan al kimseyle konuşmamaya çalış. Eğer kimse dayak atmak isterse eline geçen ilk şeyi kafasında patlat , masayı üzerine yık felan. Tek sözle tozu dumana kat

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Önce okulu değiştir, o okuldaki kişilerle aranı düzeltmen imkansız diyebilirim.

Yeni okulunda yapman gereken şeyleri söyleyeyim, gereksiz küfürü bırakıyorsun, gereksiz boş yapmayı da bırakıyorsun. Sana vurana sende şaka yaparmış gibi geçiriyorsun, benim arkadaşlar da arada üstüme falan zıplar ben de onların üstüne zıplarım mesela. Başka yapabileceğin şeyler mesela derslerde iyi oluyorsun, sınıfın çoğunluğunun oynadığı online oyun varsa sen de oynuyorsun, imkan varsa da enstrüman falan çalmayı öğreniyorsun. Son olarak da kasmıyorsun, bunları yaparsan en baba sen olursun.

Ha bide kızlarla konuşmak zorunda değilsin, şişkoysan sana pek bakmazlar zaten, üniden önce sevgili gereksiz zaten.

msiantic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Selamlar.
anlatacak cok kimse olmadığı için olsada dinlemediği için buraya anlatmak istedim,
Müdür Yardımcısınıa söylediğimde hocam yalan diyordu ve arkadaşlarını çağırıp yalan şahitlik yaptırıyordu
İfşalarım Çıktı Neredeyse tanıdığım,tanımadağım,herkesde ifşam var (Şuan Bile hatta daha cok kiside) (+18 Değil)
Arkadaş diyorum cunku baska takılacak kımsem olmadıgı ıcın mecbur hergun dayak yesemde takılıyordum
7,8 arası aramız kopmaya başladı ve 8.sınıfı full yalnız takıldım (ki salgın oldug icin zaten okulun yarısı kapalıydı)
Şuan 9.sınıfım Ve Sürekli Kızlarla takılan bi cocuk var onla okulun ilk gününde hic konusmadık
sınıfta tenefuste durduk yere sınıftakıler vb tokat atıyoru goren 1.sınıf cocugu sanacak
cok sacma suan kımseyle aram cok ıyı degıl konustugum cok az kısı var hangı kızla konussam aram hemen bozuluıyor
kızlarla samimiyet kurmak istiyorum ama ne yapıyorsam artık aram hemen bozuluyor kız bana bidaha bakmıyor
Nasıl davranmam gerekıyor arkadaslar baskalarıyla tanısmak ıstıyorum kızlarla konusmak ıstıyorum
öncelikle bu tarz şeyler bu yaşlar için normal sadece sende biraz fazla var. ama bunu kafana taktığın sürece daha da kötü olacak. pek çok genç kızlarla konuşmaktan çekinir zaten bunu sen de eminim biliyorsun. dolayısıyla kendini kötü olarak görme. ne kadar olumlu düşünürsen o kadar olumlu olursun. boş yapıyorum filan demişsin. kendini doldur. kitap oku mesela, belgesel izle. böylelikle insanlarla konuşacak şeylerin olur. küfür konusu sıkıntı. kendini tutmaktan başka yapacak bir şeyin yok. özellikle kötü ve ağzı bozuk insanlarla takılma işler daha da çığrından çıkar. ortamındaki el şakaları konusu gerçekten çok kötü ama gençlerin ve çocukların gerçeği bu. bu tarz şeyleri çok seviyorlar. benim de lisede bir arkadaşım sürekli el şakası yapardı. kaç defa uyardım vazgeçmedi. bir gün yaka paça birbirimize girdik. ve bir daha kendisiyle konuşmak istemediğimi söyledim. lise boyunca yüzüne bile bakmadım. mal mal gezdi mezun olup gitti. tavrını kesin koymalısın. ben bu yaptığını sevmiyorum, bunu bana yapma demelisin. ama ne kadar dersen de bu şeyler bir kaç günde düzelecek şeyler değil. sabırlı ol bu sorunların üstesinden gelebilirsin.

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Selamlar.
Kilon varsa kilo ver ve kas yap
Küfür etmeyi azalt ve yerinde kullan
Kimsenin seni ezmesine izin verme zaten şu an eziyorlar belliki karşı çıkış pişman olmazsın
Zaten biraz değişince insanlar kendileri sana yakınlaşırlar
Durumuna üzüldüm ben her zaman sosyal bi insan olduğum için arkadaşsız yapamazdım ama hiçbirzaman bana vurmalarına izin vermem