Öneri 3 Klavye Arasında Kaldım

Bu konuyu okuyanlar

jasonoleragg

Doçent
Reaksiyon puanı
175
logitech yada hyperx ama ben olsam hyperx alırdım

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Klavye alacak olsam Logitech alırdım.Hem sağlam hemde tasarımı daha iyi.

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
Logitech için tuşları basmıyor gibi çook şikyet vardı ama garanti kısmı da bir o kadar iyi ve gözüme en cazip gelen de o oldu, o yüzden logitech almayı düşündüm. Bütçeyi artırabilirsem apex 3 alabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağlam olsun uzun ömürlü gitsin diyorsan logitech ha yok oyun oynarım tepkime benim için önemli 1 2 yıl kafi diyorsan hyperx
Oyun oynarım da deli gibi kasmam yani csgo oynarım rank da MG öyle diyeyim yani

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Fare olarak açıklarsam daha önce Logitech in en iyi farelerin aldım. Hepsi de bozuldu. Steel series aldım o da boyası çıktı donma sorunu oluştu. En son razer kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok taş gibi çalışıyor. Sağlamlık açısından razer daha iyi marka sanırım malzeme olarak da öyle. Bir daha kolay kolay Logitech ürünü almam.

Reaksiyon puanı
49
Logitech için tuşları basmıyor gibi çook şikyet vardı ama garanti kısmı da bir o kadar iyi ve gözüme en cazip gelen de o oldu, o yüzden logitech almayı düşündüm. Bütçeyi artırabilirsem apex 3 alabilirim

Oyun oynarım da deli gibi kasmam yani csgo oynarım rank da MG öyle diyeyim yani
Bence yine hyperx almalısın. Logitechin çoğu yeni ürünleri biraz patates çıkıyor ne kadar garanti de olsa.

Fare olarak açıklarsam daha önce Logitech in en iyi farelerin aldım. Hepsi de bozuldu. Steel series aldım o da boyası çıktı donma sorunu oluştu. En son razer kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok taş gibi çalışıyor. Sağlamlık açısından razer daha iyi marka sanırım malzeme olarak da öyle. Bir daha kolay kolay Logitech ürünü almam.
Haklı yorum. Mouse da Razer üstü yok.