Soru PS4 fat mi silm mi?

Bu konuyu okuyanlar

Barisguzel1

Barisgzl1
Reaksiyon puanı
67
Arkadaşlar PS4 almayı düşünüyorum fat mi silm mi alınmalı fatlar sorunlu diyorlar doğru mu?

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
3,027
Geçen hafta fat aldım fiyatından dolayı. 200TL daha ucuzdu ve zaten eski olan bir konsola ekstra para vermek istemedim. İkisinin arasında performans farkı yok. Fat'in mat kasaları sorunsuz, parlak kasalarda disk sorunları var ama parlak kasanın CUH-1116A sürümü var o sorunsuz. Slim'ler genel olarak sorunsuz. Slim'de 5GHz Wi-Fi ve Bluetooth 4 var benim en çok eksikliğini hissettiğim iki şey bu. Sanırım fat'lerde HDR desteği de yok. Ayrıca fat kasayı eline aldığın zaman kalitesiz bir hissiyat veriyor sanki parçalar tam takılmamış gibi. Tabii konsolu kaç kez eline alacaksın o da ayrı :) Slim'lerdeki bir diğer avantaj Dualshock 4'ün V2 sürümüyle gelmeleri.

Kısacası slim iyidir. 1/3 oranında daha küçüktür ve çok daha az güç tüketir. Ama aradaki fiyat farkı da önemli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

slim al cuh olarak ise araştır en iyi cuh olardan bir tanesini al
Bence cuh meselesine çok fazla kafa yormaya gerek yok slim modellerde.

Barisguzel1

Barisgzl1
Reaksiyon puanı
67
Gaming laptobum varken almam saçma olur mu ?

msiantic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Gaming laptobum varken almam saçma olur mu ?
ps e özgü oyunlar var god of war gibi illa ben onları oynarım diyorsan almanda sıkıntı yok ama emin ol gaming laptop da aynı performansı veriyor. ben ps3 zamanında almıştım ama evde bilgisayarda vardı. sonra bir ara baktım ki ps3 tozlanmış kullanılmıyor. 2.el sattıydım :)