Soru Facebook Para çekmeye çalışıyor

Bu konuyu okuyanlar

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Selam arkadaşlar Facebook ile hiçbi temasım olmamasına rağmen Facebook Papara hesabımdan defalarca para çekmeyi denedi paparaya mail attım aboneliklerden kapatın dedi ama daha önce hiç çekmesine izin vermedim kartımda para olunca kapattığımdan bu konu ile ilgili ne yapabilirim

Ekli dosyalar

• 810D13E1-11E4-4AF0-80B6-25260985904D.jpeg
    810D13E1-11E4-4AF0-80B6-25260985904D.jpeg
    49.6 KB · Görüntüleme: 71

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Selam arkadaşlar Facebook ile hiçbi temasım olmamasına rağmen Facebook Papara hesabımdan defalarca para çekmeyi denedi paparaya mail attım aboneliklerden kapatın dedi ama daha önce hiç çekmesine izin vermedim kartımda para olunca kapattığımdan bu konu ile ilgili ne yapabilirim
Knk Facebook a mail at olmadı ara numarası varmiydi bilmiyorum temasının olmadığına emin ol olmadı Bi ustune olan Hesapları sorgulattir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca birisi seni dolandiriyo da olabilir facebookun ücret talep edeceğini düşünmüyorum

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Knk Facebook a mail at olmadı ara numarası varmiydi bilmiyorum temasının olmadığına emin ol olmadı Bi ustune olan Hesapları sorgulattir
Üstüme hiçbi Facebook hesabı yok instagram wp gibi uygulamalara da kart numaramı vermedim

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Knk Ozaman Gerekli Makamlara Başvuru Yap birisi seni dolandırmaya çalışıyor olabilir
Kanka uğraşmak istemiyorum 1 yıldır felan Papara kullanıyorum zaten son 3 aydır olmaya başladı kartı kapatsam yeni bi kart sipariş etsem nasıl olur

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Kanka uğraşmak istemiyorum 1 yıldır felan Papara kullanıyorum zaten son 3 aydır olmaya başladı kartı kapatsam yeni bi kart sipariş etsem nasıl olur
Knk Onu Bulan Adam yeni kartı bulamiyacakmi sence muhtemelen senin adına hesap açtı ve ordan seni dolandırmaya çalışıyor eğer Yaşın tutarsa Başka banka kartı kullanmanı öneririm ziraat bankası gibi