Haber Yerli, Açık Kaynak Kodlu ve Gizliliğe Önem Veren Arama Motoru - Artado Search

Bu konuyu okuyanlar

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Evet masaüstü için olan sürümü Firefox tabanlı olacak. Mobil cihazlar için olan sürümü için şu anda Android WebView kullanıyorum. Belki mobil içinde Firefox'a geçebilirim.
Projen büyürse kendi tarayıcını yaparsın heralde saf olarak

ardatdev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
56
Projen büyürse kendi tarayıcını yaparsın heralde saf olarak
Ona daha zaman var. Zaten Firefox'u baya bir değiştireceğim ve yeni özellikler ekleyeceğim. Sıfırdan büyük bir tarayıcı yapmak baya zor ama yapılabilir. Photon tamamen çıktıktan sonra daha küçük bir tarayıcı daha geliştireceğim. Onu tamamen kendim yapmayı planlıyorum.

AdigeOguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Kapalı beta'ya kayıt oldun mu? Olduysan yanlışlıkla mail adresini veri tabanından sildim. Tekrar kayıt olman lazım.
Olmuştum tekrar olayım o zaman. (Oldum.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada kontrol panellinden tema değiştirmek istediğimde sürekli karanlık temaya dönüyor. Bunları bildirebileceğim bir 'Hata Bidir.' alanı var mı acaba?

Son düzenleme:

ardatdev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
56
Bu arada kontrol panellinden tema değiştirmek istediğimde sürekli karanlık temaya dönüyor. Bunları bildirebileceğim bir 'Hata Bidir.' alanı var mı acaba?
Şu anda Forum'dan hata bildirimi yapabilirsiniz veya sosyal medya hesaplarımıza yazabilirsiniz. Bunların dışında "Geri Bildirim" alanı vardı fakat kaldırıldı. Bugün veya yarın yayınlayacağım güncelleme ile tekrar eklenecek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tekrar tema değiştirmeyi deneyin. O zaman düzelmesi lazım. Bir kaç kez denemek gerekiyor bazen.

ardatdev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
56
Artado Search'i güncelledim. Bildirilen hataların hepsi çözüldü. Özelleştirme ayarlarını geliştirdim. Temaların hepsini tekrar yaptım. Varsayılan temayı Klasik tema yaptım. Bir çok kişi temalar hakkında şikayet etmişti. Bu yüzden daha okunabilir ve göze batmayan şekilde yaptım. Umarım beğenirsiniz. Yenilenmiş hali hakkında geri dönüş yaparsanız sevinirim.

ardatdev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
56
Artado Search güncellendi! Buradan yenilenmiş Artado'yu deneyebilirsiniz. Neler eklendiğini bu konuda görebilirsiniz.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Ben telefon da kullanamıyorum Bi problem var arama yapamadım