Soru Zero Two Seven Varmı ?

Bu konuyu okuyanlar

Vexana Ripper ?

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Zero Two Animesini Bazıları Şarkı İle Tanıdı Ama Dizinin Başından Sonuna Kadar İzleyen varmı ?
Öylesine Koydum İsterseniz Tıklayın Zero Two Gifi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merak Edenler İçin Dizi İsmi : Darling in the Franxx

Zero Two Animesini Bazıları Şarkı İle Tanıdı Ama Dizinin Başından Sonuna Kadar İzleyen varmı ?

Konusu. Uzak bir gelecekte dünya ağır bir yıkıma uğraması sonucu insanlık hareketli bir kale şehir olan Plantation'u kurmuştur. Plantation'da Pilot olmak üzere yetiştirilen çocuklar kuş kafesi olarak bilinen Mistillteinn'da yaşamaktadırlar. ... Bu çocuklar için Franxx'ler hayatlarının anlamıdır.

EmirhanEkinci

Doçent
Reaksiyon puanı
311

Konusu. Uzak bir gelecekte dünya ağır bir yıkıma uğraması sonucu insanlık hareketli bir kale şehir olan Plantation'u kurmuştur. Plantation'da Pilot olmak üzere yetiştirilen çocuklar kuş kafesi olarak bilinen Mistillteinn'da yaşamaktadırlar. ... Bu çocuklar için Franxx'ler hayatlarının anlamıdır.
ben izlicektim arkadaşıma sordum eğer izlersen senle 1 yıl dalga geçeriz falan dediler toxic miş heralde anime bilmiyorum

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
İzlemiştim ben çok güzeldi. Ama mangasinda ki son beni daha çok tatmin etti. Animesinde üzücü bitmişti.

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
ben izlicektim arkadaşıma sordum eğer izlersen senle 1 yıl dalga geçeriz falan dediler toxic miş heralde anime bilmiyorum
Buna gülünür işte. Anime de toxiclik derecesi yok ki animelerde toxiclik yok arkadaşlarının bilgisi mi desem, yoksa daha yeniler mi desem bilemedim. Dalga geçme konusu da animeye karşı onlar toxic olduğu içindir. Mesela bana göre Darling in the franxx, Tokyo Ghoul, Attack On Titan Levi'nin fanları toxictir( Herkes için değil. Animeler çok güzel ama bazı fanlar için). Anime izleyicileri toxic olur animelerde birşey olmaz. Ayrıca buna toxic adı altında cringe diyen tayfana selam olsun onları anime evreninde daha çok anime izlemeye davet ediyorum ki izledikçe daha neler veya hangi güzel gibi görünen animelerin cringe olduğunu göreceklerdir. Saygılarımla...

EmirhanEkinci

Doçent
Reaksiyon puanı
311
İnsanların Zevkine Karışmak Doğru Bir Davranış Değil O Yüzden Sen İstediğini Yap İnsanlara Takma
tmam o zaman izlicem teşekkür ederim

Buna gülünür işte. Anime de toxiclik derecesi yok ki animelerde toxiclik yok arkadaşlarının bilgisi mi desem, yoksa daha yeniler mi desem bilemedim. Dalga geçme konusu da animeye karşı onlar toxic olduğu içindir. Mesela bana göre Darling in the franxx, Tokyo Ghoul, Attack On Titan Levi'nin fanları toxictir( Herkes için değil. Animeler çok güzel ama bazı fanlar için). Anime izleyicileri toxic olur animelerde birşey olmaz. Ayrıca buna toxic adı altında cringe diyen tayfana selam olsun onları anime evreninde daha çok anime izlemeye davet ediyorum ki izledikçe daha neler veya hangi güzel gibi görünen animelerin cringe olduğunu göreceklerdir. Saygılarımla...
katılıyorum teşekkür ederim ( levi fanları harbi toxic ama) :)

ahmetuykun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
olmaz olur mu benim sen sevdim animenin baş rolü keşke 2.sezonu gelse

bence izle ne kadar dalga geçseler de benim en sevdim anime bak benim profil fotom da animenin baş rolü zaten benim tek sevdim romantik anime bu.

Son düzenleme:

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
olmaz olur mu benim sen sevdim animenin baş rolü keşke 2.sezonu gelse

bence izle ne kadar dalga geçseler de benim en sevdim anime bak benim profil fotom da animenin baş rolü zaten benim tek sevdim romantik anime bu.
heralde izlediğin ilk anime ondan en sevdiğin anime

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
izledim ilk anime attack on titan darlıng in the franxx çok sonra izledim

izleyecekseniz izleyin kısa zaten tek sezon zaten 24 bölüm
Yok ben izledim zaten ama çok sevmedim belki onun gibi çok anime izlemiş olmamdan kaynaklı Evangelion çakması anime

maykraft

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
48
İzlemiştim sonundan pek bir şey anlamadım biraz gizemli bitti animesi aşk üzerine kurulu fakat benim için aşk boş bir şey olduğundan pek sevmedim zero two'nun kişiliği aşırı itici cidden insanlar nasıl buna aşık olabiliyor anlamıyorum görünüşü dışında berbat bir karakter hatta çoğu yerde zero two'yu görünce kanser oldum aşırı itici bir kişiliği var.