Öneri 3500TL telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Uzun süredir telefon değiştirmiyorum ve artık zamanı geldi. Bütçem 3500 tl.
Telefonda hiç oyun oynamıyorum bolca film-dizi vs. izliyorum, sosyal medya sık kullanıyorum ve kamera da benim için bi nebze önemli.

Önerierinizi bekliyorum...
Bütçenizi artırabilirseniz Galaxy A52 almanızı tavsiye ederim.

bwaken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Lite değil normal note 10 ya da note 10 pro
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve zaten bu yıl çıktı
redmi note 10 proyu mu diyorsunuz hocam https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBCV000004YM95 bu cihaz mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçenizi artırabilirseniz Galaxy A52 almanızı tavsiye ederim.
hocam a52 için 1-2 ay beklemem gerekiyor içime sinmez ise mecbur öyle yapacağım.

bwaken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Evet o cihaz ama 3500 üstü olmazsa note 10 da alabilirsiniz
hocam redmi note 10 pro 6 gb ram versiyon alabilirim ancak yazılım sensör sorunları haliyle fazla deniyor bilmiyorum ne kadar doğru. ayrıca elime aldığımda da bilmiyorum alarmdan mı ama çok beğenemedim.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
hocam mi 11 Lite'de ısınma ve bazı kişilerde ekran dokunmatik sorunları olduğunu yazmışlar bir şikayet sitesine. bu cihaz sorunsuz bir cihaz mıdır? uzun süre telefon alamayacağım çünkü tek kurşunum var gibi bir şey. Siz bu cihazı kullanıyor musunuz ya da kullanan tanıdığınız var mı?
Mi 11 Lite'ın kronik bir sorunu yok. Ben Mi 9T kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla forumda Mi 11 Lite kullanan bir kişi var. Şu konuda memnun olduğunu yazmıştı: Mi 11 Lite Alınır Mı

bwaken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Mi 11 Lite'ın kronik bir sorunu yok. Ben Mi 9T kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla forumda Mi 11 Lite kullanan bir kişi var. Şu konuda memnun olduğunu yazmıştı: Mi 11 Lite Alınır Mı
hocam alacağım sanırım daha bekleyemeyeceğim. ürünü hepsiburada'dan mi store'dan almayı düşünüyorum. daha önce hiç internetten sipariş yapmadım hep mağazadan almıştım elektronik ürünlerimi. bir sıkıntı olmaz umarım.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
hocam alacağım sanırım daha bekleyemeyeceğim. ürünü hepsiburada'dan mi store'dan almayı düşünüyorum. daha önce hiç internetten sipariş yapmadım hep mağazadan almıştım elektronik ürünlerimi. bir sıkıntı olmaz umarım.
Sıkıntı olmaz. Bir de renk konusunda genelde bir şey yazmam sonuçta herkesin kendi tercihi ama siyah renk düşünüyorsanız ayna gibi olduğu için çok parmak izi bırakıyor. Kılıfsız kullanmam derseniz bir sorun olmaz ama yine de bilin diğer renkler mat iken siyah ayna gibi.

bwaken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sıkıntı olmaz. Bir de renk konusunda genelde bir şey yazmam sonuçta herkesin kendi tercihi ama siyah renk düşünüyorsanız ayna gibi olduğu için çok parmak izi bırakıyor. Kılıfsız kullanmam derseniz bir sorun olmaz ama yine de bilin diğer renkler mat iken siyah ayna gibi.
onu ben de gördüm ama mavi rengi a52 ile aynı fiyat, mecbur siyah alacağım. kılıf takarım zaten büyük ihtimalle cihaz çok ince olduğu için hassasmış da.

bwaken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam cihazı almak için vatana gittim ve peşin fiyatına a52'ye 4100 TL dediler. Sizce alayım mı nasıl fiyat?
Bir de Mediamarkt'a soracağım gidebilirsem ama o biraz uzak olduğu için gidemedim.

Murat Kasrat

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Hocam cihazı almak için vatana gittim ve peşin fiyatına a52'ye 4100 TL dediler. Sizce alayım mı nasıl fiyat?
Bir de Mediamarkt'a soracağım gidebilirsem ama o biraz uzak olduğu için gidemedim.
Biraz pahalı gibi çünkü ben birisine tavsiye etmiştim 3,8 e almıştı o btw o sorduğum kişi mi 11 lite için bir sıkıntısı yok dedi sadece biraz ısınıyormuş o kadar.

bwaken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Biraz pahalı gibi çünkü ben birisine tavsiye etmiştim 3,8 e almıştı o btw o sorduğum kişi mi 11 lite için bir sıkıntısı yok dedi sadece biraz ısınıyormuş o kadar.
Pil olarak nasılmış hocam ekran süresi kaç saat alıyormuş bir sorabilir misiniz?

Son düzenleme:

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Uzun süredir telefon değiştirmiyorum ve artık zamanı geldi. Bütçem 3500 tl.
Telefonda hiç oyun oynamıyorum bolca film-dizi vs. izliyorum, sosyal medya sık kullanıyorum ve kamera da benim için bi nebze önemli.

Önerierinizi bekliyorum...
poco x3 pro öneririm sosyal medya yı 120hz kullanmak gibisi yok :D

bwaken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
bütçe artırıp redmi note 10 pro alabilirsin başka seçeneğin yok zaten
hocam aslında evden sinyali aldım, iyi istiyorsan a52 alalım dediler ama evi de zorlamak istemiyorum. Redmi note 10 pro şuan 3750, mi 11 lite 3850ye geliyor. Galiba mi 11 lite alacağım. a52ye 4200 tl vermek istemiyorum.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
hocam aslında evden sinyali aldım, iyi istiyorsan a52 alalım dediler ama evi de zorlamak istemiyorum. Redmi note 10 pro şuan 3750, mi 11 lite 3850ye geliyor. Galiba mi 11 lite alacağım. a52ye 4200 tl vermek istemiyorum.
daha ucuz neden redmi note 10 pro almıyorsun

bwaken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
daha ucuz neden redmi note 10 pro almıyorsun
mi 11 lite'ın ekranı biraz daha iyi diyorlar. Ekran süresi olarak da yakın cihazlarmış. Redmi'de yazılım biraz daha sıkıntılı dediler. Ben de mi 11 lite'a yöneldim biraz daha. Tasarım farkı da önemli bir etken tabi.