Yardım Oyun önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Klurem

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Mafia 2 gibi başına oturdu mu kalkmayacağım sistem gereksinimi çok fazla olmayan oyun önerir misiniz (Lütfen piksel piksel, mc gibi oyunlar önermeyin)

Nixadz

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Mafia 1,gta vice city,gta san andreas,assasin's creed serisinden sisteminize uyanlar,mount & blade warband/bannerlord,crysis 2,half-life 2,max payne 2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde böyle bir link buldum istediğiniz oyuna bakıp seçebilirsiniz.

efhmedia34

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Mafia 2 gibi başına oturdu mu kalkmayacağım sistem gereksinimi çok fazla olmayan oyun önerir misiniz (Lütfen piksel piksel, mc gibi oyunlar önermeyin)
sistemin yetene kadar call of duty serisini oyna başından kalkmadan bitirebileceklerin cod2 cod mw cod mw2 cod mw3 cod bo cod bo2 cod ghosts cod advanced warfare devamı daha da kötü bunları kesin oyna bence

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Alcaksan Ya Gta Vice City Yada Gta San Andreas Al Derim Baya Bir Sarıyor İkiside.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Alırsan Max Payne 1 İle 2 Var Ben Çok Oynuyorum Hem Oyunu Bitirdikten Sonra Easter Eggleri Çözerek Daha Keyifli Hale Gelebilir Oyun.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Hitman Absolution, GTA 4, Max Payne, Half-Life, COD MW1, MW2 ve MW3.