Bu konuyu okuyanlar

Serkan CS:GO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Laptop
Casper nirvana f650
Intel core i5 8250u
Nvidia geforce mx130
Intel uhd graphics

Başlıktan da anlaşıldığı üzere csgo oyununda işlemci ile ilgili bir sorunum var
İşlemci kullanımım %20 falan seyrediyor ve %28 %29 un üzerine çıkmıyor sıcaklıklar ise 80 90 dan aşağı değil hatta 98 i gördüğü de oluyor sebebi nedir acaba neden bu kadar az kullanılıyor işlemci sıcaklık arttığı için daha da artmasın diye mi az kullanıyor nasıl arttırırım işlemci kullanımını pls help

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Reaksiyon puanı
1,815
cs:go bilmesemde Görev yöneticisinden,uygulamaya yüksek öncelik verip öyle dener misiniz? Ve ayarlardan çoklu CPU kullanımı etkin olmalı.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
genel performansta sorun yaşıyor musunuz düşük fps yada genel bir sorun olabilir mi aynı anda birçok chrome sekmesi açın cpu kullanımı konrtol edin hala %29 geçmiyorsa sorun csgo ile ilgili değildir daha önce bu tarz bir sorunla karşılaştığım için söylüyorum

Serkan CS:GO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
genel performansta sorun yaşıyor musunuz düşük fps yada genel bir sorun olabilir mi aynı anda birçok chrome sekmesi açın cpu kullanımı konrtol edin hala %29 geçmiyorsa sorun csgo ile ilgili değildir daha önce bu tarz bir sorunla karşılaştığım için söylüyorum
Dediğiniz gibi baya bi sekme açtım 67 ile 80 derece arası değerler gördüm aynısını nasıl csgo için de yapabilirim fps im az oluyor genelde her kontrol edişimde kullanım %20 fps 44 ile 80 arası
Mesaj otomatik birleştirildi:

cs:go bilmesemde Görev yöneticisinden,uygulamaya yüksek öncelik verip öyle dener misiniz? Ve ayarlardan çoklu CPU kullanımı etkin olmalı.
Çoklu cpu kullanımı etkin ancak durum yine aynı uygulamaya nasıl öncelik verebilirim?