Soru Sata Pc Ye Ide Hdd Takılır Mı

Bu konuyu okuyanlar

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Merhaba ustalarım uzmanlarım profesörlerim şöyle bir sorunum var sata girişli bir anakartım var ide girişi olan bir yer var ide kablosu aldım taktım ide harddiske bağladım ama hdd de hiçbir işaret yok yani titreşim bile yok hdd mi bozuk yoksa jumper ayarları yapılmadığı için mi böyle oluyor ama titreşim mutlaka olması gerekmiyor mu yani hdd görülmesin tamam derim ayar gereklidir ama titreşim bile yok ne yapmalıyım ?

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Teşekkür ederim sağolun ama yeni ide hdd aldım taktım takır takır çalıştı hdd bozukmus ben zaten ps 2 için almıştım ama boşuna almışım network adaptörüne taktım PS 2 de gözükmüyor ne yaptıysam bilen varmı PC de oyunu atıyorum ps 2 ye taktığım da gözükmüyor ve harddisk hatası veriyor

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Merhaba ustalarım uzmanlarım profesörlerim şöyle bir sorunum var sata girişli bir anakartım var ide girişi olan bir yer var ide kablosu aldım taktım ide harddiske bağladım ama hdd de hiçbir işaret yok yani titreşim bile yok hdd mi bozuk yoksa jumper ayarları yapılmadığı için mi böyle oluyor ama titreşim mutlaka olması gerekmiyor mu yani hdd görülmesin tamam derim ayar gereklidir ama titreşim bile yok ne yapmalıyım ?
HDD ya da kabloda sorun olabilir.

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
HDD ya da kabloda sorun olabilir.
Ustam hdd sorunsuz olarak çalışıyor PlayStation 2 fat kasam var ona oyun yükleyecektim oyunları yükledim ama hdd yi PlayStation 2 ye taktığım da gözükmüyor hdd hatası veriyor ne yapmalıyım jumper ayarları yapmadım bilginiz var mı acaba ??

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Ustam hdd sorunsuz olarak çalışıyor PlayStation 2 fat kasam var ona oyun yükleyecektim oyunları yükledim ama hdd yi PlayStation 2 ye taktığım da gözükmüyor hdd hatası veriyor ne yapmalıyım jumper ayarları yapmadım bilginiz var mı acaba ??
PS'de görünüyorsa sorun bilgisayardan kaynaklı olmalı.