Yardım Crysis 3 Mi Far Cry 3 Mü?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
89
ben kendime daha demin crysis 3 aldım ama benim ubisoft hesabımda far cry 3 olduğunu hatırladım ve crysise 50 tl verdim sizce geri iade edip far cry 3 mü oynamalıyım yoksa crysisden devam mı etmeliyim p özellikleri 4 gb 2400mhz ram i5 8265u mx 250 sistemim far cry 3 kaldırır mı yani 25 fps oynamak istemiyorum oyunu crysisde biligsayarımda gayet iyi çalışır yani araştırdım biraz sizce hangisi?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Crysis 3.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
biliyorum ama sizce far cry 3 varken crysis 3 oynanamak için 50 tl ye değer mi videolarından çok beğendim şimdi indiriliyor gece 30 dk 1 saat oynayacağım eğer sararsa geri iade etmem sarmazsa eğlenceli gelmezse geri iade ederim sanırım
Hatta 30 TL daha kat, Crysis Bundle al. Değer parana (4 oyun + DLC ve Crysis oyunun kalitesi). Crysis bir başka Türkçe dublaj da var. Far Cry'da var mı bilmiyorum.

Screenshot from 2021-06-26 22.20.29.png

Reaksiyon puanı
89
Hatta 30 TL daha kat, Crysis Bundle al. Değer parana (4 oyun + DLC ve Crysis oyunun kalitesi). Crysis bir başka Türkçe dublaj da var. Far Cry'da var mı bilmiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 157252
dostum bende çok isterdim ama param sadece buna yetti normalde alabilirdim cs go da bikaç skinimi satıp ama hesabımın şifresini değiştirdiğimden takas banı vermiş :( keşke param olsada alsam bu bundle ı

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
dostum bende çok isterdim ama param sadece buna yetti normalde alabilirdim cs go da bikaç skinimi satıp ama hesabımın şifresini değiştirdiğimden takas banı vermiş :( keşke param olsada alsam bu bundle ı
Benim burs yatsın acımayacağım vallahi.
Cyberpunk 2077, Serious Sam 4 ve bir de bu Bundle serisini alacağım.
Yalnız gel gelelim depolama alanı yok ?️.

Sen de bulunca yatır. Pişman olmazsın.

Reaksiyon puanı
89
Benim burs yatsın acımayacağım vallahi.
Cyberpunk 2077, Serious Sam 4 ve bir de bu Bundle serisini alacağım.
Yalnız gel gelelim depolama alanı yok ?️.

Sen de bulunca yatır. Pişman olmazsın.
valla parayı buldum ama yarını beklemem lazım şuan biyerden yatıramam, bu arada bundle ın linikin atabilir misin acaba ben bulamadım

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Al kanki;
765 TL'den düşmüş.

Reaksiyon puanı
89
Al kanki;
765 TL'den düşmüş.
da ben geri iade edicem yüklemesini iptal ettim destek dediğimde kütüphanenizde bulunmuyor diyor e postanızı kontrol edin aldığınızla ilgili gmail attık yazmışlar baktım gmaile geri iade burdan edebilirsiniz filn yazıyo sonra geri iade şeysine bastım error verdi bikaç kere daha denedim yine error verdi acaba bunun çözümünü biliyor musun yoksa farklı bir konu açıcam bununla ilgili e502l3 diye

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
da ben geri iade edicem yüklemesini iptal ettim destek dediğimde kütüphanenizde bulunmuyor diyor e postanızı kontrol edin aldığınızla ilgili gmail attık yazmışlar baktım gmaile geri iade burdan edebilirsiniz filn yazıyo sonra geri iade şeysine bastım error verdi bikaç kere daha denedim yine error verdi acaba bunun çözümünü biliyor musun yoksa farklı bir konu açıcam bununla ilgili
Farklı bir konu aç kanki.

Reaksiyon puanı
89
far cry 5 gold alıp fc3 + fc5 sahibi olabilirsin
fc3 var bendede pc kaldırmıyor :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı bir konu aç kanki.
valla biraz araştırdım steamin tr sunucuları çökmüş Steam Status burda gözüküyor hangi sunucuların online olduğu çıkış yaptım hesaptan tekrar girmek için sunuculara bağlanılamıyor hatası verdi ama yinede yeni bi konu açıcam her ihtimale karşı