Far cry 3

Bu konuyu okuyanlar

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
böyle bir şey olamaz önceki açtığım konuda far cry 5 varken oynamam demiştim ama denemek için girdim ve ayarları ultra ya çektim oyun açılır açılmaz büyülendim 2012 yılında böyle iyi bir grafik olamazdı hele gün ışığında müthiş bir grafik vardı oyunda grafik çok iyiydi far cry 5 i ultra ayarda oynayan biri olarak diyebilirimki siz far cry 5 in grafikleri müthiş diyorsunuz ya far cry 3 ünki müthiş in bir tık altı nedenmi far cry 5 deki detaylar bu oyunda yok ama olmasa bile far cry 3 verdiği özgürlükle ve baş kötü vaas yani michael mandoyla ve harika hikayesiyle çok iyi bir yapım tebrikler ubisoft

bu yazıda far cry 5 i kötülemiş gibi oldum ama hayır far cry 5 enfes grafikleriyle harika detaylarıya ve iyi bir hikaye anlatımıyla gayet iyi bir oyun kesinlikle ikiside baş yapıt ama ben far cry 3 ün 2012 de bunları başarmasından dolayı onu övdüm iki yapımıda tercih edebilirsiniz hangisini alırsanız alın üzülmessiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyuna daha yeni başladığım için lütfen spoiler yazmamaya çalışın ne 3 için ne 5 için spoiler yazmayın

Son düzenleme: