Soru Türknet Gigafiber Geldi!

Bu konuyu okuyanlar

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
TurkNet GigaFiber sonunda binama ve çevreme geldi 1 ay sonra geçiş yapacağız sizce geçmeye değer mi? Şu anda D-Smart TV ve internet kullanıyoruz Türk Telekom FTTH altyapısı üzerinden kullanıyoruz yani binamızda bir de Türk Telekom'un fiber altyapısı var FTTH şeklinde şimdi ise FTTH şeklinde TurkNet getirdi eve kadar fiber altyapısını TurkNet'e geçmeyi düşünüyoruz 99 TL'ye 1000MBPS vermeleri harika bir şey bence sizce geçmeliyim artıları eksileri nelerdir kullananlar söylerse sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    38.5 KB · Görüntüleme: 188

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
TurkNet GigaFiber sonunda binama ve çevreme geldi 1 ay sonra geçiş yapacağız sizce geçmeye değer mi? Şu anda D-Smart TV ve internet kullanıyoruz Türk Telekom FTTH altyapısı üzerinden kullanıyoruz yani binamızda bir de Türk Telekom'un fiber altyapısı var FTTH şeklinde şimdi ise FTTH şeklinde TurkNet getirdi eve kadar fiber altyapısını TurkNet'e geçmeyi düşünüyoruz 99 TL'ye 1000MBPS vermeleri harika bir şey bence sizce geçmeliyim artıları eksileri nelerdir kullananlar söylerse sevinirim.
Şuan kaç Tl ödüyorsunuz yani 99 Tl ye 1000 mbps internet iyiymiş biz 90 Tl ye 12 mbps alıyoruz

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
TurkNet'i TT altyapısı ile kullanırken sorun yaşayanlar var ancak kendi altyapısı mükemmel ötesi bir şey. Ben kesinlikle geçerdim. Bekliyorum zaten gelmesini. Çok şanslısınız. Şu an TurkNet'in TT altyapısında 100Mbps'ye 100₺ ödüyorum zaten. 1000Mbps'yi bu paraya Türkiye'de bulmak imkansıza yakın. Eğer referans kodu lazım olursa benimkini kullanabilirsiniz (Bir ay ücretsiz internet kazanıyorsunuz);
Davet kodu: DYJ69CS72EUP
Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!