Rehber Windows 11 Iso Indirme Linkleri Ortaya Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Ben w7 de kaldım. Pc çöp olurken w10 a beleş geçiliyordu. Hiç w10 da kullanmadım. Şimdi w11 çıkıyor. Bunu da beğenmedim. W7 safkan pc içindi w8 ve 10 çoklu cihazlara göre idi. Bu yüzden w8 çöptü zaten de w10 da topladılar. W11 de çoklu işletim sistemi sanırım. Yok mu xp gibi vista gibi w7 gibi safkan bir pc işletim sistemi??? MacOs da safkan sanırım. Ayrıca Windows a kırıldım. Kendisi telefon piyasasına giremedi. Şimdi telefon piyasasını örnek alıyor. Androiddeki gibi ister macOS gibi ortada ister sol alt köşede başlat menüsü olsun vs vs. Ben sunuyorum sen nasıl rahat ediyorsan öyle kullan demiş. Windows 8 den beri(başlat menüsünün kalkması) kendi çizgisini bozdu. Bozmaya da devam ediyor. Bırak seni taklit etsinler sen etme.
Sen xp kullan boşver

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Ben w7 de kaldım. Pc çöp olurken w10 a beleş geçiliyordu. Hiç w10 da kullanmadım. Şimdi w11 çıkıyor. Bunu da beğenmedim. W7 safkan pc içindi w8 ve 10 çoklu cihazlara göre idi. Bu yüzden w8 çöptü zaten de w10 da topladılar. W11 de çoklu işletim sistemi sanırım. Yok mu xp gibi vista gibi w7 gibi safkan bir pc işletim sistemi??? MacOs da safkan sanırım. Ayrıca Windows a kırıldım. Kendisi telefon piyasasına giremedi. Şimdi telefon piyasasını örnek alıyor. Androiddeki gibi ister macOS gibi ortada ister sol alt köşede başlat menüsü olsun vs vs. Ben sunuyorum sen nasıl rahat ediyorsan öyle kullan demiş. Windows 8 den beri(başlat menüsünün kalkması) kendi çizgisini bozdu. Bozmaya da devam ediyor. Bırak seni taklit etsinler sen etme.
Bütün dünya mobil yaşarken bu söylediğin nasıl mümkün olabilir?
Elbette günün şartlarına uygun olarak işletim sistemleri gelecek..

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Ben dediğinizi anladım. XP, Vista ve 7 saf olarak tek işletim sistemiydi, 8 ve 10 biraz daha mobile yönelik gibi demek istiyorsunuz sanırım.

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
olmamış bu işletim sistemi tutmaz bence hiç güzel değil
Beta'da olduğu için çok buglı ve kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denetim Masası var mı?

Windows 10 4 sene gider demiştik (yeni işletim sistemi çıkmaz demiştim) bu gün windows 11 sızdırıldı...

@ThorJ iso dosyasını g drive'a atar mısın?
(yoğunluk yüzünden kitlenmiş)

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bana kalıyor ki hepimiz aldanacağız, ismi Windows 11 olmayacağını düşünüyorum. Windows 10x daha mantıklı olacaktır. Çünkü 10 dan hiç bir farkı yok.

WindowseXPerience

Namı diğer vindovs ikspi :)
Reaksiyon puanı
197
Eğer bu şekilde çıkacaksa; bu bildiğin 10'un azıcık değiştirilmiş hali olmuş. Başlat menüsü ortaya alınmış, simgeler değiştirilmiş. Kurulum ekranında ve ayarlar menüsünde değişim yok.
Bu arada microsoft türkiye forumunda şöyle bir şey paylaşılmış:

Edit: Tarihe dikkat etmedim. 27 kasım 2020'de paylaşılmış.

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Eğer bu şekilde çıkacaksa; bu bildiğin 10'un azıcık değiştirilmiş hali olmuş. Başlat menüsü ortaya alınmış, simgeler değiştirilmiş. Kurulum ekranında ve ayarlar menüsünde değişim yok.
Bu arada microsoft türkiye forumunda şöyle bir şey paylaşılmış:

Edit: Tarihe dikkat etmedim. 27 kasım 2020'de paylaşılmış.
Bu yazıda bir metin var buda windows 11 iddalarını bitiriyor

Windows 10, Windows ürününün son sürümüdür ve bu asla değişmeyecektir. Bu nedenle, ''Windows 11'' içerikli haberlere veya söylentilere ya da paylaşımlara itibar etmemenizi öneririz.
bence windows 10x diye bir işletim sistemide çıkmayacak bu windows 10’lara gelecek çok büyük çaplı özellik güncellemesi olacak bana kalırsa

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
bence windows 10x diye bir işletim sistemide çıkmayacak bu windows 10’lara gelecek çok büyük çaplı özellik güncellemesi olacak bana kalırsa
Buda olabilir aslında. Mantıklı olarak düşünmek gerekiyor. Adamlar bunu 11 diye tanıtır ise son kullanıcı buna kanmayacaktır.

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Bana kalıyor ki hepimiz aldanacağız, ismi Windows 11 olmayacağını düşünüyorum. Windows 10x daha mantıklı olacaktır. Çünkü 10 dan hiç bir farkı yok.
Şu an Windows 10X OOBE'sini izledim abi, 10X ile aynı bu. Belki de Microsoft plan değiştirip masaüstüne 11 olarak sürmek istedi, bilemedim ama.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Dün itibariyle forum yöneticilerinin çoğu sanal makinede veya bilgisayarına kurup denedi. Konuda ilk mesajımda da dediğim gibi geliştirici ekip karışıklık olmaması adına sistemi windows 11 olarak adlandırmış olabilir. Zira windows 10x görsel ve video sızıntlarına hangi versiyon olduğunu göremedik. Yani komut isteminde winver yazıp versiyon gösteren bir sızıntı hiç olmadı. Ayrıca windows 10x iptal oldu diyenlere işletim sistemi değil adı iptal olmuş olabilir.

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
Fark olsa ne olmasa ne adamlar yeni işletim sistemi der eski işletim sisteminin ömrünü belirler sonra onun ömrü bitince yeni işletim sistemi adamlar parasına bakar yani
insanlar yeni şeyler bekliyordu görev çubuğundaki hava durumu daha iyiydi

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Evet. Şu anda Windows 11'den yazıyorum.
O7S41I.png

kayhaniz

Asistan
Reaksiyon puanı
154

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Satya Nadella'dan sonra birşeyler değişebilir bu arada. O laf çıktığında Bill Gates vardı yönetimde çünkü.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
8 den sonra süsle temala piyasaya sür. Başka birşey yok.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
10X iki ekranlı tabletler için taasrlandı.
Dediğiniz kullanıcılara duyuruyu bu şekilde yaptıkları içindi. 10X olarak tanıttıklarında sadece çift ekranlı tablet ve katlanan bilgisayarlar kullanacaktı. Ama görünüşe bakılırsa bu fikirden vazgeçmiş gözüküyorlar. Yani tüm bilgisayarlara sürmeleri bunun 10X olmadığı anlamına gelmiyor.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Dediğiniz kullanıcılara duyuruyu bu şekilde yaptıkları içindi. 10X olarak tanıttıklarında sadece çift ekranlı tablet ve katlanan bilgisayarlar kullanacaktı. Ama görünüşe bakılırsa bu fikirden vazgeçmiş gözüküyorlar. Yani tüm bilgisayarlara sürmeleri bunun 10X olmadığı anlamına gelmiyor.
Özellik vardır tablet gibi geçildiğinde ona göre çalışıyordur.

Son mesajlar