Soru Lgs Ye Hiç Çalışmadım 320-330 Alıyorum Ve 6 Gün Süre Kaldı,350 Almam Lazım En Az Sizce Hangi Dersin Hangi Konusu En Kolaydır Puan Için ?

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
sen sevgi kazandın ama ben öyle değil ne yazık ki
herkes beni kıskanıyor akrabalarımdan hem de hafızım 6. ve7. sınıfları okumadan geçtim nasıl böyle puan aldı diye herkes kıskanıyo beni adamdan bile saymıyolar :(
Okumadan derken?

EmirhanEkinci

Doçent
Reaksiyon puanı
309

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
6.sınıfta sadece 1 tane yazılı sınava girdim ve 7.sınıfta okula bile gitmedim ama okula gitmiş gibi gösterdiler ve öyle geçtim. bu arada hafızlık yaptım. işte böyle olduğundan beni adam yerine koymuyolar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şey sorabilirmiyim konuları çok iyi anlıyorum fakat yeni nesil mat sorularını çzöemiyorum
bende öyleyim yeni nesil şeyler çok kafa karıştırıyor

EmirhanEkinci

Doçent
Reaksiyon puanı
309
6.sınıfta sadece 1 tane yazılı sınava girdim ve 7.sınıfta okula bile gitmedim ama okula gitmiş gibi gösterdiler ve öyle geçtim. bu arada hafızlık yaptım. işte böyle olduğundan beni adam yerine koymuyolar.

bende öyleyim yeni nesil şeyler çok kafa karıştırıyor
aynen

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Ben bir video izleyerek sınavlardan 10 dakikada çıkıyordum. İki saat annemi beklemiştim ilk iki sefer. :D

yigittt2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
ben 400 altı alısam direk sanayiye kuzenlerim çok kötü puan aldılar tüm akrabalrım umut bende eğer kötü alırsam hop dayak iyi alırsam tüm akarabarlım sevgisini kazanıcam

peki normal karnelerin falan nasıl
bu sene 8.sınıfı obp olarak nası alcaklar bilmiyorum herkesin ortalaması sınavlar iptal olduğu için 99 veya 98 ama bu seneyi herkesin böyle olduğunu varsayalım soruna cevap vereyim. 6.sınıf 89.9 7.sınıf 90.3

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Keşke Düzenli şekilde çalışsaydın şuan 400 Puan üstü beklerdin
Son günlerini iyi değerlendir Matemeğin berbat mesala onu yükseltmeye çalış.
Öneri:Matematik çalış.

Benim Kardeşimi Allah onada kolaylık versin 470 Altı alırsa Wwe Gerçek Versiyon olur.
Bende Batarım çünkü bi de ben çalıştırdım :)

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
bikaç kere daha gördüm bu ne demek
Boks maçı hareketi, veya direk boks :). Matt çağırmazlar inşallah XD
download.jpg