Iphone 8 Vs Samsung Galaxy A51

Bu konuyu okuyanlar

C4YCI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar önceliklere herkeze selamlar.
bugün size soracağım bazı sorular var sizce halen iphone 8 alınırmı ? veya samsung galaxy a51 ile karşılaştırcak olsak hangisini önerirsiniz ?

ve son olarak siz olsanız hangisini alırdınız ? (iphone 7 plus ,iphone 8, samsung galaxy a51) bu üç telefondan güncel şartlarda hangisini seçersiniz nedenleri ile berlirtirseniz çok iyi olur herkeze şimdiden teşekkürler

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
İkinci el alacaksanız 8 alınır tabii ki. Ve batarya hariç her konuda iPhone 8 çok daha iyi bir cihaz.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
İlla üçü arasından derseniz iPhone 8. Sizin tam bütçeniz ne?

Baysiyah

Asistan
Reaksiyon puanı
83
bugün size soracağım bazı sorular var sizce halen iphone 8 alınırmı ? veya samsung galaxy a51 ile karşılaştırcak olsak hangisini önerirsiniz ?

ve son olarak siz olsanız hangisini alırdınız ? (iphone 7 plus ,iphone 8, samsung galaxy a51) bu üç telefondan güncel şartlarda hangisini seçersiniz nedenleri ile berlirtirseniz çok iyi olur herkeze şimdiden teşekkürler
Bende 8 var 2000e satıyorum ön cam kırıl tr cihazı

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Tercihinizi Poco X3 Pro ile Realme 7 Pro arasından yapmanızı tavsiye ederim. Performans benim için önemli, oyun oynarım, videosu iyi, ekranı akıcı bir cihaz istiyorum diyorsanız Poco X3 Pro; oyundan çok dizi film izlerim, fotoğrafı iyi, tasarımı güzel, yarım saatte tam şarj gibi çok iyi bir teknolojiye sahip olmak istiyorum diyorsanız Realme 7 Pro.

Reaksiyon puanı
685

Samsung A51