Kablosuz Kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

Emirhan-9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
Merhabalar Amazon'da 73 TL'lik kuponum var her şeyde geçiyor. Sizce kablosuz kulak üstü kulaklık mı alayım? Yoksa Xiaomi Mi Band 5 mi? Çok ucuza geliyorlar. Eğer cevabınız kulaklıksa öneriniz ne olurdu 260 270 civarına teşekkürler :) @Umut Çelik @atkaksoy501

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Kulak üstü kulaklık için ben bu bütçede ürün önermem açıkçası. Ancak bu kullanım tercihlerinize de kalmış tabi. Ben bu fiyat bandındaki kulak üstü kulaklıklardan verim alamıyorum. Bu fiyat bandında TWS olan kulaklıkları önerebilirim. Bende redmi airdots kulaklıklardan var. Fiyatına göre iyi iş çıkartıyor. Hangisine ihtiyacınız varsa onu alın derim ben. Bilekliğe ihtiyacınız varsa bileklik, kulaklıksa kulaklık...

Emirhan-9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
@atkaksoy501,
Kulak üstü kulaklık için ben bu bütçede ürün önermem açıkçası. Ancak bu kullanım tercihlerinize de kalmış tabi. Ben bu fiyat bandındaki kulak üstü kulaklıklardan verim alamıyorum. Bu fiyat bandında TWS olan kulaklıkları önerebilirim. Bende redmi airdots kulaklıklardan var. Fiyatına göre iyi iş çıkartıyor. Hangisine ihtiyacınız varsa onu alın derim ben. Bilekliğe ihtiyacınız varsa bileklik, kulaklıksa kulaklık...
Hocam şahsen bilekliği almıştım 4 olanını pek bi işime yaramadı, bende iade etmiştim 5 i herkes alıyor ve çok güzel olduğunu söylüyor. Yine aynı sorunla sizce karşılaşır mıyım? Kulaklık olarak

JBL T460BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık – Siyah​

Sony WH-CH510 bunlar var hocam güzel diyorlar ama ne alacağımı bilemedim. GT1 var tws olarak :)

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Hocam şahsen bilekliği almıştım 4 olanını pek bi işime yaramadı, bende iade etmiştim 5 i herkes alıyor ve çok güzel olduğunu söylüyor. Yine aynı sorunla sizce karşılaşır mıyım?
4'ü kullanmadığım için bilemiyorum. 5 bende var ancak kullanmıyorum şuan :D O yüzden buna yorumum yok.

JBL T460BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık – Siyah​

Sony WH-CH510 bunlar var hocam güzel diyorlar ama ne alacağımı bilemedim. GT1 var tws olarak :)

Bu seçenekler arasından jbl daha mantıklı gibi.