Büyük Türk Bankaları Kanal Istanbul'u Finanse Etmek Istemiyor

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Özkan hocam
Sana son bir soru makarna var yer misin
:D

Aşırı dozda muhalif kanal izlemekten durumun kötü benden söylemesi :(

Herkes makarnacı ülkede para ile oy satıyorlar veya oylar çalınıyor ondan iktidar değişmiyor flanda sanıyorsunudur sen !!! Gerçekten yazık. Birazdan çobanın oyu ile benim oyum bir mi flanda dersin...

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Bize diyene bak fetosunden ismail ağa mıdır nedir okşamadık cemaat sakalı bırakmadılar koca imparatorluğu yıktı bu zihniyet.. Allahtan ATAMIZ VARDI..
Akıllanmadılar devleti yıkıyorlardı satmadik liman fabrika doğa harikası ozellestirmedik gsm operatörü telekomünikasyon koymamış din tüccarları tutmuş bana cumhuriyeti laikliği güya o dönemi karalıyor. Kutuplastirma ayırma yapmayın TÜRKIYE ye diyoruz. Edebiyat yapmayın diyorlar. Akıllarında ki tek şey "şeriat gelene kadar herşey mübahtır ".. bunlar bu akilla giderse Iran-a bak 10 20 sene sonramizi gör
İyiliğin için Halk TV izlemeyi, Sözcü okumayı bırakmalısın. Herbokolog İsmail gibilerden de uzak durman faydana olacaktır. Aşırı dozda ve sürekli muhalif yayına maruz kalmak anlamsız gerginliğe, gereksiz sinir ve strese sebep olarak ileride sağlığına zararlı sonuçlar doğurabilir.

Not: Herbokolog hakaret değildir terimdir.

Son düzenleme:

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Arkadaşlar iktidar yapıyor diye karşı çıkıldığını kim söylüyor. Ben anlamıyorum.
Örneğin kimse iktidar Osmangazi Köprüsünü yaptı diye karşı çıkmıyor. Sadece garanti sistemi ile devletin kasasından daha çok para çıkıyor. Bu sistem ile inşa etmeyin diyor. Ben de bu söyleme hak veriyorum. Yarın iktidara X parti gelip de gene bu sistem ile iş yaparsa gene bu sistem ile işin yapılmasına karşı çıkarım.

Ne yazık ki bu 20 senede toplumu öyle kutuplaştırdılar ki nasıl normale döneceğiz onu da bilmiyorum..
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyiliğin için Halk TV izlemeyi, Sözcü okumayı bırakmalısın. Herbokolog İsmail gibilerden de uzak durman faydana olacaktır. Aşırı dozda ve sürekli muhalif yayına maruz kalmak anlamsız gerginliğe, gereksiz sinir ve strese sebep olarak ileride sağlığına zararlı sonuçlar doğurabilir.

Not: Herbokolog hakaret değildir terimdir.
Tabii şimdi iyiliği için mesela iktidar medyasını mı takip edecek ?

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
bence çılgın proje boğaza beton döküp Boğazı tümden kapatmak olurdu...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
karadenizin dip suları çok kirli kanalistanbul yapılırsa ege,akdeniz hatta okyanuslar çok zarar görür dünyanın sonu olur bu.