Bu konuyu okuyanlar

naberlax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Windows 7'den Windows 8.1'e geçiş yaptım fakat grafik ayarlarına masaüstünde sağ tıklayıp giremiyorum ve Windows Mağaza 'da da uygulama gözükmüyor. Ve bazı program, oyunlarda hata veriyor. Grafik İşlemcisi: Mobile İntel (R) 4 Series Express Chipset Family
Sürüm olarak: 8.15.10.2702 şuan bu var fakat bu işlemcinin en son sürümü: 4.42.15.64.5420 ama ben bu sürüme güncelleyemedim.

Son düzenleme:

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Windows 7'den Windows 8.1'e geçiş yaptım fakat grafik ayarlarına masaüstünde sağ tıklayıp giremiyorum ve Windows Mağaza 'da da uygulama gözükmüyor. Ve bazı program, oyunlarda hata veriyor. Grafik İşlemcisi: Mobile İntel (R) 4 Series Express Chipset Family
Sürücüleri indirmediniz sanırsam. Windows Update'i kontrol edebilir misiniz?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Ettim fakat en son sürüme güncelleştirme yapmadı düşük bir sürüme güncelleyip sürücü zaten güncel diyor.
En güncel sürüm olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz? İnternetten mi kontrol ediyorsunuz? Ayrıca DriverEasy gibi otomatik sürücü yükleyen bir program kullandınız mı?

naberlax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar sorunu buldum bu grafik işlemcisi sadece Windows 8'e kadar destek veriyor Windows 8.1 ve 10 için desteği yok. Peki ben bu sürücüleri çeşitli yöntemler ile Windows 8.1'e yükleyebilir miyim? Veya Windows 8'e geçsem nasıl olur 8.1'e kıyasla performansı nasıl olur?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Arkadaşlar sorunu buldum bu grafik işlemcisi sadece Windows 8'e kadar destek veriyor Windows 8.1 ve 10 için desteği yok. Peki ben bu sürücüleri çeşitli yöntemler ile Windows 8.1'e yükleyebilir miyim? Veya Windows 8'e geçsem nasıl olur 8.1'e kıyasla performansı nasıl olur?
Ben eski bilgisayarımda Win10'da Win7 sürücüsü kullanıyordum normal kurarak, sıkıntısı yoktu ama önerilen bir şey değil. Win8'e düşürmek daha iyi olabilir. Performans bakımından bir bilgim yok.

naberlax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Ben eski bilgisayarımda Win10'da Win7 sürücüsü kullanıyordum normal kurarak, sıkıntısı yoktu ama önerilen bir şey değil. Win8'e düşürmek daha iyi olabilir. Performans bakımından bir bilgim yok.
Peki win10'da win 7 sürücüsünü nasıl kullandınız.