4 gün önce clash of clans başladım bir sorum var

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Arkadaşlar kusura bakmayın yıl olmuş 2021 ama clash of clans başladım şimdi köye saldırı yapıyorlar ama gelene atak yapamıyorum, saldırı olunca biz bekleyecek miyiz öyle yoksa gelene saldırı yapabiliyormuyuz?

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258
Bekleyeceksin ama saldırı yapabiliyorsun 2015 den beridir oynuyorum son dönemde eski hesabımı satınca yeni hesap açtım bb7 şuan

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Kalkanlari varsa, saldiramazsin.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Bekleyeceksiniz. Onlar saldıracak. Saldırı bitince siz tekrar köye girebilirsiniz.
Savunmalara düşüyor iş.

Ben de 2016 da oynamıştım en son, unutmuşum.

"Peki abi öyle olsun" der gibi bekleyeceksin maalesef.

Bekleyeceksin ama saldırı yapabiliyorsun 2015 den beridir oynuyorum son dönemde eski hesabımı satınca yeni hesap açtım bb7 şuan

Kalkanlari varsa, saldiramazsin.
Arkadaşlar peki şöyle birşey varmış, clandan bir arkadaşınız sizin köyü korusun diye kendi birliğinden gönderebiliyormuş o nasıl oluyor

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Arkadaşlar kusura bakmayın yıl olmuş 2021 ama clash of clans başladım şimdi köye saldırı yapıyorlar ama gelene atak yapamıyorum, saldırı olunca biz bekleyecek miyiz öyle yoksa gelene saldırı yapabiliyormuyuz?
Reis savaş esnasında girersen gözlerinin önünde köyünün yıkılışını izlersin ama sol üstteki posta gibi şeyden girip (bildirimler) savunma günlüğüne gelip intikam alabiliyon

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Reis savaş esnasında girersen gözlerinin önünde köyünün yıkılışını izlersin ama sol üstteki posta gibi şeyden girip (bildirimler) savunma günlüğüne gelip intikam alabiliyon

onların hepsini biliyorum
E7A652A5-E7B0-442D-AB0F-503BD5CA4016.jpeg

6. Seviye köyüm var neredeyse hepsi 6. Seviyede olacak son seviyeye geldi, yakında 7. Seviye köye geçecem.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Eskiden çok oynardım ama bıraktım. Kuzenlerim hala bırakmadı (Aynı anda basmıştık.) Onlar 150 seviye olmuş. Ama ben 120 seviyede bırakmıştım oyunu. Eski bir oyuncu olarak şu önerileri verebilirim:

-İlk savunmaları fulle ve binaları (Kışla vb.) Ufak ufak yükselt.
-Duvarları fullemeden kesinlikle belediye yükseltme.
-KS'lere katıl iyi para bırakıyorlar.
-Google'dan köy düzenlerine bak, ordan uygun olanını yap.
-Bombacı vb. Kesinlikle kullanma.
-Lig savaşlarını kaçırma.
-Klan oyunlarını fulle.
-Düzgün bir klana gir.