En nefret ettiğiniz, sevmediğiniz site hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
EBA.
Ders çalışmayı sevmediğimden vs. değil cidden ne zaman girmeye çalışsam hata veriyor hoca 20 dakika bir video atmış ödev olarak izliyorum ödev yapıldı göstermiyor sayfayı yeniliyorum hata veriyor video bitiyor sonunda 2 dk yapan yöneten kısmı var orayı geçeyim diyorum kabul etmiyor.

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
@wittroc, Hain forum haini. Bir de nasıl siz moderatörsünüz halen? Hemen istifa edin görevinizden. :D
Benim nefret ettiğim yer; ismi lazım değil diktatörlüğü.
tp.

pch forumda iyi değil.
xenforo kullanmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bossbilişim.
turbox
izoly
segment bilişim
Mesaj otomatik birleştirildi:

@wittroc, Hain forum haini. Bir de nasıl siz moderatörsünüz halen? Hemen istifa edin görevinizden. :D
Benim nefret ettiğim yer; ismi lazım değil diktatörlüğü.
voldemort

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
708
Technopat sosyal. Sürekli ban sürekli saçma şeyler. Bir konuda espri yapıyorum direk ban. Yazım yanlışı var direk ban. Anlamıyorum resmi evrak yazmıyoruz yani. Ben technopat moderatörlerinindee siteyidee taa **************. Ohhbee içimi döktüm valla.? Bu foruma geldim rahat ettim valla. :)

AdolfTayyipİnce

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
38
Kurallar belli, katı kurallardan ağlayacaksan hiç katılmayacaktın foruma. Burada gelip ağlamanın manası yok sanki hiç yokken ban atıyorlar gibi davranıyorsunuz. Diğer forumlar içinde geçerli.
da beni olmadığım bir kişiyle sırf anakart benziyor diye banladı
Allah Allah şu işe bak ya, kullanıcı adınızı verin beraber inceleyelim hesabı. Nedense her forumda başka bir forumu karalama çabası var sürekli. Gereksiz yere banlanmalar nedense hep bu banlanan kişiler haklı oluyor banlayan siteler haksız.

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
708
Kurallar belli, katı kurallardan ağlayacaksan hiç katılmayacaktın foruma. Burada gelip ağlamanın manası yok sanki hiç yokken ban atıyorlar gibi davranıyorsunuz. Diğer forumlar içinde geçerli.

Allah Allah şu işe bak ya, kullanıcı adınızı verin beraber inceleyelim hesabı. Nedense her forumda başka bir forumu karalama çabası var sürekli. Gereksiz yere banlanmalar nedense hep bu banlanan kişiler haklı oluyor banlayan siteler haksız.
Malum sitenin moderatörü konuştu. :D Neyse daha fazla konuşmayalım. Yoksa gereksiz mesajdan burdanda Banlancaz :)