Bu güncelleme de Valorant'ta ki Droplar kalktı mı?

Bu konuyu okuyanlar

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Bu güncelleme de Valorant'ta ki Droplar kalktı mı? Resmen yağ gibi hatta tere yağ gibi maç oynadım. Hayatımda ilk defa 1 kere bile drop yemedim. Sanırım bu güncelleme de düzelmiş. Güncelleme ne zaman geldi bilmiyorum ama daha yeni güncelledim. Siz de durumlar nasıl? 40-70+ arası aldım dropsuz.

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
Bende satın alma zamanlarında drop olurdu 1 saat önce oynadığımda drop sorunu yaşamadım (güncelleme yapıp girdim oyuna) ben de 40-100 arası FPS alıyorum

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
Bence de azda olsa yerine gelmiş oyun.
Keşke şu trollere de çözüm bulsalar TR serverında oyuna giriyorum çoluk çocuk 7-8 yaşında gelmiş anneme sövüyor bağırıp çağırıyor info vermek zaten yok ama bir giriyorum Frankfurt'a adamlar satın alma sırasında konuşuyor sohbet ediyor maç başlayınca infosunu veriyor tertemiz oynuyor.

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Keşke şu trollere de çözüm bulsalar TR serverında oyuna giriyorum çoluk çocuk 7-8 yaşında gelmiş anneme sövüyor bağırıp çağırıyor info vermek zaten yok ama bir giriyorum Frankfurt'a adamlar satın alma sırasında konuşuyor sohbet ediyor maç başlayınca infosunu veriyor tertemiz oynuyor.
Bazen normal insanlar da geliyor. Bence tüm serverleri birleştirsinler, Ping ve çocuk derdi olmaz.

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
Geçen TR serverında adamın biri skin atmadım diye oyun boyunca her el spike alıp basede pustu bekledi rekabetçi maçta kurdurtmadı spike'ı