Steam karta iade

Bu konuyu okuyanlar

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Steamde Kart ile oyun almıştım ama elimdeki bilgisayar gitti ve oyunları iade etmek istiyorum fakat boacompra ile aldığım için yapamıyorum.İnternette gördüğüm kadarıyla aldığımız oyunu cüzdana iade ediyoruz.Diyelim ki 50 TL iade oldu gidip 51 TL oyun alıyoruz cüzdan parası yetmiyor diyor gidip kredi kartı giriyoruz fakat bu sefer boacompra seçmeyip direkt steam üzerinden alıyoruz.Her ne kadar karttan 1 TL çeksede aldığımız oyunu iade etmek istediğimizde karta iade edebiliyormuşuz.Bu oluyor mu veya başka seçenek var mı ?Biliyorsanız söyler misiniz?

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Steamde Kart ile oyun almıştım ama elimdeki bilgisayar gitti ve oyunları iade etmek istiyorum fakat boacompra ile aldığım için yapamıyorum.İnternette gördüğüm kadarıyla aldığımız oyunu cüzdana iade ediyoruz.Diyelim ki 50 TL iade oldu gidip 51 TL oyun alıyoruz cüzdan parası yetmiyor diyor gidip kredi kartı giriyoruz fakat bu sefer boacompra seçmeyip direkt steam üzerinden alıyoruz.Her ne kadar karttan 1 TL çeksede aldığımız oyunu iade etmek istediğimizde karta iade edebiliyormuşuz.Bu oluyor mu veya başka seçenek var mı ?Biliyorsanız söyler misiniz?
Oyunu kaç saat oynadınız ve alalı kaç gün oluyor?

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Daha dün aldım ve hiç oynamadım yani iade etme koşullarını karşılıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta bilgisayar gittiğinden indiremedim bile.
Sanırım direk steam cüzdana atıyor, Steam destekten belirtirsen karta iade edebilirler belki.

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Sanırım direk steam cüzdana atıyor, Steam destekten belirtirsen karta iade edebilirler belki.
Belki öyle de olabilir.Benim asıl merak ettiğim acaba karttan 1 TL çekse bile boacompra ile uğraşmadan direkt steam üzerinden alsam iade ederken karta iade et diyebilir miyim?

Son mesajlar