Hoca matematik sorularını ve cevaplarını 3 kişiye vermiş.

Bu konuyu okuyanlar

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586
Arkadaşlar bugün sınava girdim ve hocaya çok sinirlendim. Hoca 1.üniteden sormamış onu bırakın hoca soruların cevabını vermiş ve kızlar yüz alırken biz 20 veya 30 aldık ??
Arkadaşlar hoca 10 soru sormuş ve bu sorularında altına işlemli birşekilde cevap istemiş.
Tabi önceden bizim sınıftaki 3 kıza sınav cevaplarını vermiş. O kızlarda cevapların hepsini ezberlemiş. Ah keşke matematik hocamız müdür olmasaydı...
Eski matematikcimiz ne kadar iyiydi, onun dersinde iyiydim ve giderken bana sözlü olarak 100 ve 90 vermişti ?

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586
Tamamda kızlar nasıl biliyor. Hoca direkt cevaplarımı vermiş. Kızlar mı kurnazlık yapmış ?
Bak şöyle düşün: hoca sınavda çıkacak soruları çözmüş onlarda not falan etmişler ve çalışmışlar ve 100 veya 90 almışlar.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Bizimde bir Türkçe hocası var. Aslında beni seviyor. Çoğu şeyi başaracağıma inanıyor fakat ben ayar oluyorum. Kompozisyon yazın diyor. Diğerleri internetten bakıyor. Ben kendi emeğimle yazarken oOOoOoOoO çok güzel yazmışsın diyor. Bana bişey demiyor. Yada bir ara (Sınıf 20 kişi) 24 kere soru sordu herkese farklı farklı. Bana sormadı. Neden ????. Ama yemek yemeği sevdiğimi biliyor ( 50 Kiloda değilim) 45 kilolarda bişi. Yemek olunca bana söz veriyor.

Son düzenleyen moderatör:

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
Bak şöyle düşün: hoca sınavda çıkacak soruları çözmüş onlarda not falan etmişler ve çalışmışlar ve 100 veya 90 almışlar.
o zaman burdaki sizin salaklığınız kızlar akıllı çıkmış burda hocaya sinirlenecek bişey yok sende dinleseydin 100 alsaydın.

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586
Derse girseydiniz. 1 kisi bile derse girmese oyle yapmasi mi gerekiyordu?
Ya hoca diyelim söyledi ama bizede söylemesi gerekmez mi ?
Biz insan değilmiyiz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman iş değişir. Onlara premium üyelik verdi herhalde.
Bende satın almak istiyorum ??

o zaman burdaki sizin salaklığınız kızlar akıllı çıkmış burda hocaya sinirlenecek bişey yok sende dinleseydin 100 alsaydın.
Ya hoca onlarla beraber çözmüş ya 2 dk whatsapp grubuna atamaz mı ?

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
911
Ya hoca diyelim söyledi ama bizede söylemesi gerekmez mi ?
Biz insan değilmiyiz ?
Ogrenci degil misin kankam sen. Derse katilmak senin gorevin. Cogu kisi katilmadi diye boyle dusunuyorsun ama hoca acisindan fark yok ki, dersini anlatiyor kim isterse dinliyor. Bizde de okulun son aylarinda okuldan kacmayalim diye 1 gun onceki derste sinavda cikacak benzer sorulari cozuyorlardi.

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586
Aslinda suc sizin kizlarda, yazili bir kural degil ama sorulari atmamakla ayip etmisler. Allah affetsin din hocasi usb bellegini tahtada birakinca sorulari calmistik 3 kisi, sonra sinifla paylasmistik.
Görsünler bakalım eğerki inadlarına 100 almasam.
Kanka ben şuan matematikten kaldım mı ? Yni sınıfta kalma falan varmı ?

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
911
Görsünler bakalım eğerki inadlarına 100 almasam.
Kanka ben şuan matematikten kaldım mı ? Yni sınıfta kalma falan varmı ?
Sinavdan kaldin evet. Matematigi severim ve matematiksel zekam da var ama lisede matematik sinavlarindan bir kez bile 2 alamadim hep kaldim :d Ama su an PC muhendisligi okuyorum. Cok da takma yani, saglik olsun.

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586
iyi bidaha derse girmemezlik etmessin :)
Aynen bana ders olsun. ?

Sinavdan kaldin evet. Matematigi severim ve matematiksel zekam da var ama lisede matematik sinavlarindan bir kez bile 2 alamadim hep kaldim :d Ama su an PC muhendisligi okuyorum. Cok da takma yani, saglik olsun.
Ya peki ne olcak kaldıysam sınıfı geçemem mi ?
birde benim sözlü 95 birde performans notuda var. Geçerir belki hoca ?

Son mesajlar