İmza özelliği ne zaman gelir?

Bu konuyu okuyanlar

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,381
Arkadaşlar ben imza özelliği gelecek diye biliyorum. Doğru mu yoksa öyle bir karar yok mu?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
1613154487596.png

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Çeşitli söylentiler var, gelecek mi gelmeyecek mi? Ancak şunu diyebilirim ki, mesajlarınıza baktığımda sürekli olarak gereksiz mesajlar görüyorum ki ne kadar çok gereksiz mesaj varsa o kadar çok gereksiz imza olacaktır.

Özel Başlık konusunda mesala gelmesini isteyen arkadaşlar, özellik geldikten sonra özel başlık olarak ya - koydular yada boş bıraktılar. Bu kadar istekli olduktan sonra gerekmediğini düşünüyorlarsa imza da o şekilde olacaktır diye düşünüyorum.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Çeşitli söylentiler var, gelecek mi gelmeyecek mi? Ancak şunu diyebilirim ki, mesajlarınıza baktığımda sürekli olarak gereksiz mesajlar görüyorum ki ne kadar çok gereksiz mesaj varsa o kadar çok gereksiz imza olacaktır.

Özel Başlık konusunda mesala gelmesini isteyen arkadaşlar, özellik geldikten sonra özel başlık olarak ya - koydular yada boş bıraktılar. Bu kadar istekli olduktan sonra gerekmediğini düşünüyorlarsa imza da o şekilde olacaktır diye düşünüyorum.
Özel başlık çok da gerekli miydi bilmiyorum ama çok da fena bi' özellik değil. Ayrıca "imza" özelliği gelirse çoğu kişinin kullanacağını düşünüyorum, yani dediğiniz gibi özelliğin kullanılmama gibi bir durumu olmaz bence.