İmza özelliği ne zaman gelir?

Bu konuyu okuyanlar

burası tr

Doçent
Özel başlık
I'm a BOSS
Arkadaşlar ben imza özelliği gelecek diye biliyorum. Doğru mu yoksa öyle bir karar yok mu?

wittroc

The Myth
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
Haters gonna hate
1613154487596.png

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
Çeşitli söylentiler var, gelecek mi gelmeyecek mi? Ancak şunu diyebilirim ki, mesajlarınıza baktığımda sürekli olarak gereksiz mesajlar görüyorum ki ne kadar çok gereksiz mesaj varsa o kadar çok gereksiz imza olacaktır.

Özel Başlık konusunda mesala gelmesini isteyen arkadaşlar, özellik geldikten sonra özel başlık olarak ya - koydular yada boş bıraktılar. Bu kadar istekli olduktan sonra gerekmediğini düşünüyorlarsa imza da o şekilde olacaktır diye düşünüyorum.

margarin

Doçent
İçerik Ekibi
Özel başlık
jedi
Çeşitli söylentiler var, gelecek mi gelmeyecek mi? Ancak şunu diyebilirim ki, mesajlarınıza baktığımda sürekli olarak gereksiz mesajlar görüyorum ki ne kadar çok gereksiz mesaj varsa o kadar çok gereksiz imza olacaktır.

Özel Başlık konusunda mesala gelmesini isteyen arkadaşlar, özellik geldikten sonra özel başlık olarak ya - koydular yada boş bıraktılar. Bu kadar istekli olduktan sonra gerekmediğini düşünüyorlarsa imza da o şekilde olacaktır diye düşünüyorum.
Özel başlık çok da gerekli miydi bilmiyorum ama çok da fena bi' özellik değil. Ayrıca "imza" özelliği gelirse çoğu kişinin kullanacağını düşünüyorum, yani dediğiniz gibi özelliğin kullanılmama gibi bir durumu olmaz bence.

SDN Son Haberler

Son mesajlar