Kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
İki kulaklık arasında kaldım.
-SteelSeries Arctis 1
-HyperX Cloud Stinger Core
Benim için rahatlık ve ses önemli siz olsanız hangisini seçerdiniz.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Bende arctis 1 derim. Birde o fiyatta razer kraken x var. Ona da bakabilirsiniz

Banxtre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Selamlar
Güncel fiyatından ötürü Arctis 1 önermiyorum.Müzik ve ergonomik olarak rahat güzel bir ses seviyesine sahip fakat bu bütçedeki rakiplerinden eksiklikleri var.
Sanal 7.1 özelliği bulunmamakta ve Driver desteği Steelseries tarafından sağlanmıyor.
Fiyatını hak etmediğini ve oyun odaklı bir kulaklık olmadığını düşünüyorum.(Deneyimlediğim bir ürün)
Seçiminiz oyun içinse bu iki kulaklığı da önermiyorum bütçe belirtirseniz farklı önerilerde bulunabilirim.

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Selamlar
Güncel fiyatından ötürü Arctis 1 önermiyorum.Müzik ve ergonomik olarak rahat güzel bir ses seviyesine sahip fakat bu bütçedeki rakiplerinden eksiklikleri var.
Sanal 7.1 özelliği bulunmamakta ve Driver desteği Steelseries tarafından sağlanmıyor.
Fiyatını hak etmediğini ve oyun odaklı bir kulaklık olmadığını düşünüyorum.(Deneyimlediğim bir ürün)
Seçiminiz oyun içinse bu iki kulaklığı da önermiyorum bütçe belirtirseniz farklı önerilerde bulunabilirim.
Hyperx i aldım fakat sesi boğuk geldi ve dışarı aşırı ses veriyor kulak içinden geçtiğim için mi öyle değişik geliyor anlamış değilim 350tlye ne önerirsiniz

Banxtre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Hyperx i aldım fakat sesi boğuk geldi ve dışarı aşırı ses veriyor kulak içinden geçtiğim için mi öyle değişik geliyor anlamış değilim 350tlye ne önerirsiniz
Kulak içi kulaklıktan geçmenizden ötürü olduğunu düşünmüyorum.
Oyun için mi olacaktı müzik ve gündelik işler için mi?
Ona göre sanal 7.1 özelliği olan model önereyim.
Usb veya jak girişli model seçimini de sormuş olayım aynı zamanda.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
7.1'e önem veriyorsanız Rampage RGW9 Comfort, müziğe önem veriyorsanız JBL Quantum 100 bakabilirsiniz.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Driveri kurdunuz mu?
350 TL'ye Bloody G528C öneririm. Kendim de kullanıyorum.

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Kulak içi kulaklıktan geçmenizden ötürü olduğunu düşünmüyorum.
Oyun için mi olacaktı müzik ve gündelik işler için mi?
Ona göre sanal 7.1 özelliği olan model önereyim.
Usb veya jak girişli model seçimini de sormuş olayım aynı zamanda.
Genel olarak oyun için kullanacağım fakat müzik dinlediğimde idare etmeli usb girişlerim dolu olduğu için jak girişli olursa daha iyi olabilir Bütçemi 500 e kadar çıkarabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driveri kurdunuz mu?
350 TL'ye Bloody G528C öneririm. Kendim de kullanıyorum.
Nerden kurabilirim onu

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Genel olarak oyun için kullanacağım fakat müzik dinlediğimde idare etmeli usb girişlerim dolu olduğu için jak girişli olursa daha iyi olabilir Bütçemi 500 e kadar çıkarabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerden kurabilirim onu
İnternetten yüklemeniz gerekiyor. Driver kurmadıysanız sıkıntı yaşamanız normal.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075