SDN Forum Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
307
Herkese merhaba,

İlk üye olduğum forum SDN forumdu fakat bu forumda teknoloji adına çok bariz şeyler göremedim.

Moderasyon ekibi durduk yere birilerini banlayabiliyor, gereksiz ego ve özgüvenleri var. Bunun için bir keresinde tartışmam olmuştu özelden, bu forumda genelde telefon tartışılıyor o da Oppo ya da Xiaomi kavgası oluyor.

Biri bilgisayar önerisi istiyor ama forumda bilgisayardan anlayan yok, gidip saçma sapan sistemlere yöneltiyorlar.

Bu sebepten dolayı diğer bilindik forumlara yöneleceğimi duyurmak istiyorum.

Bu forumu forum yapan tek kişi benim için Sibraius' dur her konuda yardımcı oldu sağolsun.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
Moderasyon ekibi durduk yere birilerini banlayabiliyor, gereksiz ego ve özgüvenleri var. Bunun için bir keresinde tartışmam olmuştu özelden, bu forumda genelde telefon tartışılıyor o da Oppo ya da Xiaomi kavgası oluyor.
Bu dediğinize katılmadım aksine çoğu mod samimi ve egolu olan bir mod da görmedim.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Biri der donanım bilmez,
Biri der PHP bilmez,
Biri der yazılım bilmez,
Biri der egolu,
Biri der çok bilmiş,
Biri der ama sürekli der.
Biz ise ne isek o olmaya çalışıyoruz. Yönetim ekibinde olduğum için jail break yapmayı bilmiyorum, yönetim ekibinde olduğum için sıfırdan son nesil bilgisayar toplamayı bilmiyorum. Düzeni sağlıyorum, sohbet ediyorum ve evet ban atıyorum. Ama herkese değil. Bunu ban yiyen kimi üyeler dahi söyler. Ben haketmiştim diye...

Reaksiyon puanı
307
Biri der donanım bilmez,
Biri der PHP bilmez,
Biri der yazılım bilmez,
Biri der egolu,
Biri der çok bilmiş,
Biri der ama sürekli der.
Biz ise ne isek o olmaya çalışıyoruz. Yönetim ekibinde olduğum için jail break yapmayı bilmiyorum, yönetim ekibinde olduğum için sıfırdan son nesil bilgisayar toplamayı bilmiyorum. Düzeni sağlıyorum, sohbet ediyorum ve evet ban atıyorum. Ama herkese değil. Bunu ban yiyen kimi üyeler dahi söyler. Ben haketmiştim diye...
Ya abi diğer forumlarda da varım.

Technopat aşırı profesyonel, bilgili ama samimi değiller. Gönderiler onay sonrası paylaşılıyor ve sürekli paylaşım yapılmıyor.

Donanım arşivi genelde ergenler var ama araştıran bilgili çocuklar ve hemen paylaşım yapılabiliyor. Samimi ve yardımsever bir platform.

Örneğin 1660 Super Mediamarkt' de 2300₺ olmuş bu 2 forum konuşuyorken bu forumda daha gündem konuları var.

Biraz teknoloji forumu gibi olmuş, zaten teknoloji gelişmelerini siteden ya da youtubedan yayınlıyor Hakkı Bey, burada yardımlaşma olsa çok daha doğru olur.

Naçizane tavsiyem.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Onlar, onlar, onlar. Elalemin çocuğu evlendi torunu olacak sen hala evdesin!

Karşılaştırma yapmaktan kimse bıkmadı. Her bölgenin kuralları, üyesi, ilgi alanı farklı. Burası böyle işine gelirse demek istemiyorum fakat buraya gelen üyeler de buna göre geliyor.

Arkaplanda daha farklı detaylar da var elbette fakat bunlar, burada konuşabileceğim şeyler değil.

Bu kadar eleştiriyi bile sana yaptırmayacak çok yer var, biliyorsun.

Reaksiyon puanı
307
Onlar, onlar, onlar. Elalemin çocuğu evlendi torunu olacak sen hala evdesin!

Karşılaştırma yapmaktan kimse bıkmadı. Her bölgenin kuralları, üyesi, ilgi alanı farklı. Burası böyle işine gelirse demek istemiyorum fakat buraya gelen üyeler de buna göre geliyor.

Arkaplanda daha farklı detaylar da var elbette fakat bunlar, burada konuşabileceğim şeyler değil.

Bu kadar eleştiriyi bile sana yaptırmayacak çok yer var, biliyorsun.
Bu eleştri değil, öneri.

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
technopatta adamın bellinin altı hariç konu yokk i ?

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Donanım arşivi o kadar da iyi olduğunu düşünmüyorum telefon alanında
3000 tl ye sıfır p20 öneren mi dersin
10000 tl si olan insana samsung a10 al diyen mi dersin
Sallama inşalarla dolu
mesaj sevdalilari çok orada

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
Donanım arşivi o kadar da iyi olduğunu düşünmüyorum telefon alanında
3000 tl ye sıfır p20 öneren mi dersin
10000 tl si olan insana samsung a10 al diyen mi dersin
Sallama inşalarla dolu
mesaj sevdalilari çok orada
beni orada olmadığım biri ile işlemci benzerliğinden banladılar perma sonsuzluğa

Son mesajlar