Aileye PC aldırma yöntemi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
O hiçbir işe yaramıyor çok denedim. ?
Aile yapısına bağlı.Kasa kasa bilgisayar kullan önlerinde ve '' çok ıyı pc'' gıbısınden bır şeyler söyle.Bak bakalım almıyorlar mı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yıllarca harçlıklarımı biriktirdim durumumuzda iyi ama ailem izin vermiyor lise öğrencisiyim babam PC iyi diyip geçiyor anlamıyo napmam lazım yardımcı olurmusunuz?
Şu anda harçlıklarının miktarı ne ? kaç tl?

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Aile yapısına bağlı.Kasa kasa bilgisayar kullan önlerinde ve '' çok ıyı pc'' gıbısınden bır şeyler söyle.Bak bakalım almıyorlar mı.
Ne yaparsam almıyorlar bana. Telefon da almıyorlar. Okuyacak kitap bile aldırmıyorum hatta. Okumuyorsun falan diyorlar. Çok fakir falan da değiliz anlamadım yani. Zaten istedikleri sıfır oyun. Tabi dediğin gibi aile yapısına bağlı. Benim ailemde işe yaramıyor. ?

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Ne yaparsam almıyorlar bana. Telefon da almıyorlar. Okuyacak kitap bile aldırmıyorum hatta. Okumuyorsun falan diyorlar. Çok fakir falan da değiliz anlamadım yani. Zaten istedikleri sıfır oyun. Tabi dediğin gibi aile yapısına bağlı. Benim ailemde işe yaramıyor. ?
İlk defa Bu yıl aileme naz yaptım.Pc çökmüştü o zaman.Az daha yeni bilgisayar aldırıyordum.Pc yi yaptırdılar.Gelecek seneye biraz daha denerim alırım pc yi inşallah xd.

_mirror_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,938
Yıllarca harçlıklarımı biriktirdim durumumuzda iyi ama ailem izin vermiyor lise öğrencisiyim babam PC iyi diyip geçiyor anlamıyo napmam lazım yardımcı olurmusunuz?
Ayni kaderi paylaşıyoruz

Derse girerken güç tasarufu yap, işlemci durumunu 1 yap sonra prime95(aida 64 de olur) furmark indir çalıştır bunları sonra baba pc cok yavaş ders cok kasiyo de sonra baban gidince pc yi kapat bava pc kapaniyo de hergun bunu yap sonra hep bunu onlara şöyle sonra forumda konu aç şöyle pek pahalı olmayan pc toplama diye ailene göster alırlar bence

Pc özellikleri nedir?

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Derse girerken güç tasarufu yap, işlemci durumunu 1 yap sonra prime95(aida 64 de olur) furmark indir çalıştır bunları sonra baba pc cok yavaş ders cok kasiyo de sonra baban gidince pc yi kapat bava pc kapaniyo de hergun bunu yap sonra hep bunu onlara şöyle sonra forumda konu aç şöyle pek pahalı olmayan pc toplama diye ailene göster alırlar bence
Taktiğe bak be :D Türkün aklı düzenbazlığa çok iyi çalışıyor :D

Anıl Lerrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16

Şu anda harçlıklarının miktarı ne ? kaç tl?
9000 liram var kendi emegimle biriktirdim bayram harçlıgı vb ama izin veermiyorlar

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Babanın numarasını ver, farklı bir şekilde bu konuyu yollayacam senin bu konuyu açtığını bilmeyecek denk gelecek babanda bakacak düşünecek, eğer yüreği iyiyse alır değilse almaz.

Anıl Lerrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
sistem özelliklerin nedir
i5 3. nesil ve sahte gtx 1050 ti var 8gb ram var istedigim hic bi oyunu oynuyamadım bu zamana kadar

9000 TL'ye efsane pc ve telefon a
O fiyata güzel masaüstü bilgisayarla var.

Ayıp oluyor zorla ver mi dedim taktik istiyorum dedi verdim.
evet ben hep takip ediyorum cok güzel bilgisayarlar var

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
sahte 1050ti nasıl bir şey oluyor? sahte olduğundan dolayı muhtemelen istediğiniz oyunları oynayamamışsınızdır.

Anıl Lerrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
İlk defa Bu yıl aileme naz yaptım.Pc çökmüştü o zaman.Az daha yeni bilgisayar aldırıyordum.Pc yi yaptırdılar.Gelecek seneye biraz daha denerim alırım pc yi inşallah xd.
inş

sahte 1050ti nasıl bişey oluyor? sahte olduğundan dolayı muhtemelen istediğiniz oyunları oynayamamışsınızdır.
Evet gta 5 en düsük ayarlarda bile felaket kasıyor onun dısında bissürü oyun denedim aynı sonuc islemcimde kötü baya

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Evet gta 5 en düsük ayarlarda bile felaket kasıyor onun dısında bissürü oyun denedim aynı sonuc islemcimde kötü baya
Zamanında alırken hata yapmışsınız. Yapacak bir şey yok. Oturup ailenizle konuşup konuyu halletmeniz gerek. Bizler daha fazla nasıl yardım edelim?

Anıl Lerrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Babanın numarasını ver, farklı bir şekilde bu konuyu yollayacam senin bu konuyu açtığını bilmeyecek denk gelecek babanda bakacak düşünecek, eğer yüreği iyiyse alır değilse almaz.

9000 TL'ye efsane pc ve telefon alırsın.
Evet

Ailevi sorunlar aile ile çözülebilir. Buradaki insanlar ne seni ne de aileni tanıdıklarından isteseler de yardımcı olamazlar yani. Oturup konuşmalısın madem lise çağındasın, bunu yapabilirsin yani.
Bugünde babamla konustum bana baya kızdı anlamıyorum hep böyle yapıyo kendim biriktirdigim paramı harcayamıyorum yani

Son düzenleme:

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
9000 liram var kendi emegimle biriktirdim bayram harçlıgı vb ama izin veermiyorlar
9000 liraya gayette iyi pc toplarsın.Ama şuan fiyalar uçmuş vaziyette.Aileni stoklar gelene kadar ikna etsen.7000 liraya pc toplarsın geriyede ıcını oyunla doldurursun.

i5 3. nesil ve sahte gtx 1050 ti var 8gb ram var istedigim hic bi oyunu oynuyamadım bu zamana kadar
Yine de pc 'ini kıymetinin bil.Benim o kadarım bile yok xd

Evet

Bugünde babamla konustum bana baya kızdı anlamıyorum hep böyle yapıyo kendim biriktirdigim paramı harcayamıyorum yani
Üniye gidersen ki sana bir süre idare etmesi için harçlık olarak kullanmanı düşünüyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...