s8 hala alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
ben de kusursuz olmadığının farkındayım ancak bu paraya bu kadar. kardeşime telefon alınacak ve ben de telefonu yenileyip ihtiyaç ertelemek için fırsat olarak kullanacağım bunu. elimdeki telefon bile kamera hariç yetiyor zaten. ondan dolayı bu bile yetiyorsa s8 hayli hayli yetet diyerek mantıklı buluyorum. (antutulara bakarak) güncellemelerle yavaşlatıyolar ama güncelleme yapmak yok kafamda. böyle düşününce uygun gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok kameralı telefonları mantıklı bulmuyorum çünkü sadece kağit üstünde güçlü görünüyorlar. onun yerine tek kamerayı kaliteli yapan marka da yok bu paraya. ondan eskilere döndüm zorunlu
Ben al veya alma demem. Senin tercihin. Ama 4 sene önce çıkmış cihazı sıfır olarak önermem. Tercih senin para senin. Ben olsam olmazdım.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Ben al veya alma demem. Senin tercihin. Ama 4 sene önce çıkmış cihazı sıfır olarak önermem. Tercih senin para senin. Ben olsam olmazdım.
2. eldeki cihazlar dediğin gibi 4 senelik cihaz olduğundan ölme seviyesine gelmişlerdir. onlarla 1 ay zor çıkarılır ondan sıfır istiyorum biraz da. ayrıca 3300 e aradığım özellikte model de yok. yeni cihazların 2. eli desen zaten onlar da ömrü kısaldığı oranda ucuzlamış oluyor.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
2. eldeki cihazlar dediğin gibi 4 senelik cihaz olduğundan ölme seviyesine gelmişlerdir. onlarla 1 ay zor çıkarılır ondan sıfır istiyorum biraz da. ayrıca 3300 e aradığım özellikte model de yok. yeni cihazların 2. eli desen zaten onlar da ömrü kısaldığı oranda ucuzlamış oluyor.
Temiz kullanıldıysa hiçbir sorun olmaz. Ailemde note 3 cihazlar var. 8.senesine giriyorlar. Canavar gibi hepsi. Çalışıyor vs vs. Tabi performans konusunda gerideler. Teknoloji pahalı olduğu için herkes sakınarak kullanıyor. O yüzden kasma. Temiz bulursan al geç. Zaten illa ki eskiyecek sende satacaksın. Alan olacak.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Temiz kullanıldıysa hiçbir sorun olmaz. Ailemde note 3 cihazlar var. 8.senesine giriyorlar. Canavar gibi hepsi. Çalışıyor vs vs. Tabi performans konusunda gerideler. Teknoloji pahalı olduğu için herkes sakınarak kullanıyor. O yüzden kasma. Temiz bulursan al geç. Zaten illa ki eskiyecek sende satacaksın. Alan olacak.
öldürene kadar kullanıyorum ben. s8 i birkaç seneye kimse almaz alsa da çok ufak paralar olur. bugün bile 1400 lerde. ama kim temiz kim kirli kullanmış bilemem.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
öldürene kadar kullanıyorum ben. s8 i birkaç seneye kimse almaz alsa da çok ufak paralar olur. bugün bile 1400 lerde. ama kim temiz kim kirli kullanmış bilemem.
Her satıcının bir alıcısı vardır. Adam takılmaz bile onlara merak etme

ugrygl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
5 yıldır s6 kullanıyorum hala 10 numara telefon ama 3300 TL verip s8 alır mıyım bilemiyorum ama alternatif konusunda sana katılıyorum bu telefonların alternatifi gerçekten yok ben s6'dan sonra ne kullanırım bilmiyorum, note 8 pro aldım 2 ay dayanabildim ama araba geri kaçmasın diye de kullanabiliyorsun, epey işe yarıyordu çoğu zaman diğer telefonlar gibi, insanlar telefon kocaman olunca iyi bir şey zannediyorlar bu bir tercihtir neyse fiyatı biraz daha düşürebilirsen belki olabilir.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
5 yıldır s6 kullanıyorum hala 10 numara telefon ama 3300 TL verip s8 alır mıyım bilemiyorum ama alternatif konusunda sana katılıyorum bu telefonların alternatifi gerçekten yok ben s6'dan sonra ne kullanırım bilmiyorum, note 8 pro aldım 2 ay dayanabildim ama araba geri kaçmasın diye de kullanabiliyorsun, epey işe yarıyordu çoğu zaman diğer telefonlar gibi, insanlar telefon kocaman olunca iyi bir şey zannediyorlar bu bir tercihtir neyse fiyatı biraz daha düşürebilirsen belki olabilir.
internetten alacağım ondan dolayı pazarlık ihtimali yok. keşke alternatif olsaydı. sanırım yıllardan beri s serisi telefon hayali kurmamın da etkisi büyük

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
internetten alacağım ondan dolayı pazarlık ihtimali yok. keşke alternatif olsaydı. sanırım yıllardan beri s serisi telefon hayali kurmamın da etkisi büyük
İnternetten alacağına telefoncuya git kendine ikinci el S9 yada S9 plus al keyfine bak.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
İnternetten alacağına telefoncuya git kendine ikinci el S9 yada S9 plus al keyfine bak.
kaç kere yazdım ama okumamışsın bir daha yazıyorum. ikinci el cihaz olmayı düşünmüyorum hele de insanlar bu kadar güvenilmezken. ayrıca her şey normal olsa bile fiyat cihazın eskime oranı kadar azalıyor. yani daha az para verince kara geçmiş olmuyorsun. ömrü kısalmış cihaz almış oluyosun. kaldı ki telefoncudan almak komple saçmalık. sıfır parasının 100 tl altına satıyorlar

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,100
küçük ekranı, tasarımı ve kamerası için almayı düşünüyorum. bu sebeplerle alırsam mantıklı olue mu? 3300 liraya sıfır olarak alınabiliyor

S8/S8+ alınmaz S9/S9+ da alınmaz, Gereksiz heyecan aramayın derim :)
Realme 7 Pro ya bakmanızı tavsiye ederim :)

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
S8/S8+ alınmaz S9/S9+ da alınmaz, Gereksiz heyecan aramayın derim :)
Realme 7 Pro ya bakmanızı tavsiye ederim :)
Yani 2. El bakıp biraz bütçe aşma şansınız varsa 2. El SE 2020 bakın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediklerinizi en iyi o karşılıyor.
2. el bakmıyorum ve küçük ekran bakıyorum. kritere uygun öneriniz yoksa o bütçeye genel olarak önerilen telefonları ben de biliyorum

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
S8 önceliklerinle gayet uyumlu ama şahsen ona 3300 vermezdim.

Birde s8’in performansı ve batarya ömrü artık iyi değil. Bunu da göze almak lazım. Eğer bunlarla sorunun yoksa o zaman s8’e daha sıcak bir şekilde bakabilirsin. Dediğim gibi ben s8’e o kadar vermezdim ama çok istiyorsan ve cidden önceliklerinle uyuşuyorsa alabilirsin.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
S8 önceliklerinle gayet uyumlu ama şahsen ona 3300 vermezdim.

Birde s8’in performansı ve batarya ömrü artık iyi değil. Bunu da göze almak lazım. Eğer bunlarla sorunun yoksa o zaman s8’e daha sıcak bir şekilde bakabilirsin. Dediğim gibi ben s8’e o kadar vermezdim ama çok istiyorsan ve cidden önceliklerinle uyuşuyorsa alabilirsin.
saydıklarım benim için kritik. ondan dolayı bütçe artmadıktan sonra en mantıklısı bu gibi. iphone se de alabilirim duruma göre.

Son mesajlar