Binaya fiber bağlatma

Bu konuyu okuyanlar

omerfaruk_akcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar. Şimdi arkadaşlar oturduğum evde fiber altyapı yok. Ama sokağımda fiber altyapı var. Örneğin balkondan gördüğüm komşumda fiber var. Aynı şekilde sokakta 10'a yakın bina var ve 8'inde fiber İnternet var. İnternette biraz okuduğuma göre Türk Telekom'un bölge müdürlüğüne gidip başvuru yapılıyormuş. Apartman sakinlerinden de imza toplayınca daha iyi oluyormuş. İmza meselesi cok rahat zira aile apartmanında oturuyorum. Sizce binamıza nasıl fiber baglatabiliriz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2020-12-31-16-27-38-056_com.opera.browser.jpg

Merhabalar. Şimdi arkadaşlar oturduğum evde fiber altyapı yok. Ama sokağımda fiber altyapı var. Örneğin balkondan gördüğüm komşumda fiber var. Aynı şekilde sokakta 10'a yakın bina var ve 8'inde fiber İnternet var. İnternette biraz okuduğuma göre Türk Telekom'un bölge müdürlüğüne gidip başvuru yapılıyormuş. Apartman sakinlerinden de imza toplayınca daha iyi oluyormuş. İmza meselesi cok rahat zira aile apartmanında oturuyorum. Sizce binamıza nasıl fiber baglatabiliriz?

Screenshot_2020-12-31-16-27-38-056_com.opera.browser.jpg

İşte bahsettiğim olay arkadaşlar. İlk fotoğraf benim evim. 2. Fotoğraf ise hemen yanımdaki bina.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-31-16-28-22-060_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2020-12-31-16-28-22-060_com.opera.browser.jpg
    29.8 KB · Görüntüleme: 145
Son düzenleme: