Fiber internet alyapı talebi bakarsanız sevinirim

DonPoldo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
İyi günler ben oturduğum yerden yani siteden bir alt mahalleye taşındım eski evimde fiber altyapı vardı yani sitede ve şu anki mahallenin girişinde fiber var fakat benim yeni mahallemde yok ben mahallenin girişinde oturuyorum Türk Telekom'dan talep edicem yani altyapı talep edipte onaylanıp ne kadar sürdüğünü bilen arkadaşlar cevap yazabilir mi bölge müdürünü tanıyoruz bir kaç hata yaptı bize mahçup yani büyük ihtimal çekicekler fakat süre için bir bilgisi olan yazabilir mi

LuckCloud

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Yanlis anlamayın ama türktelekom 1 kişi için bir mahalleye fiber altyapı çekmez. bölge müdürü değil genel müdürü tanısanız fayda etmez. Normal vdsl varsa ya da adsl altyapı varsa nakil yaparlar daha sonraki sürecte sirketin yatırım planı dahilindeyse fibere zaten çevirirler.
altyapının ne zaman çekileceğine ya da ne zaman tamamlancağına dair bir sorunun cevabını size o bölgede çalışan müdür ya da sahaya bakan şebeke amiri de söyleyemez.

DonPoldo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Yanlis anlamayın ama türktelekom 1 kişi için bir mahalleye fiber altyapı çekmez. bölge müdürü değil genel müdürü tanısanız fayda etmez. Normal vdsl varsa ya da adsl altyapı varsa nakil yaparlar daha sonraki sürecte sirketin yatırım planı dahilindeyse fibere zaten çevirirler.
altyapının ne zaman çekileceğine ya da ne zaman tamamlancağına dair bir sorunun cevabını size o bölgede çalışan müdür ya da sahaya bakan şebeke amiri de söyleyemez.
Yani orası doğru ama konuştum bu bölgede fiber altyapı çalışması varmış zaten ama tarih belli değilmiş vdsl çekseler bile yeter yani sıkıntı yok