Trendyol Reklamlarından Bıktım Artık

Curesto

Öğrenci
11 Ekim 2020
91
38
18
21
Merhabalar. Artık cidden bu firmanın reklamlarından bıktım, neredeyse her haftada bir indirim yapıyorlar ve interneti reklama boğuyorlar. Bu firmadan gelen Gmail'lerden, YouTube'da sürekli sadece bu firmanın reklamlarını görmekten bıktım.

Bunları engellemenin yolu var mıdır?

KaTaRaN

Profesör
20 Aralık 2019
2,849
2,513
293
28
Merhabalar. Artık cidden bu firmanın reklamlarından bıktım, neredeyse her haftada bir indirim yapıyorlar ve interneti reklama boğuyorlar. Bu firmadan gelen Gmail'lerden, YouTube'da sürekli sadece bu firmanın reklamlarını görmekten bıktım.

Gmaili bilmem de android de youtube vanced derim ?

wittroc

44
Emektar
15 Kasım 2020
6,322
36
11,111
3,258
20
Trendyol bütün gün saçma sapan reklamlar yapınca müşteri çekeceğini sanıyor. Her çıktığında deliriyorum. Hepsiburada adamdır.

Mehmet Aldemir

Profesör
18 Nisan 2020
1,585
712
293
21

Parayı reklama basıyor ? reklam engelleyici kullan.

differentturk

Profesör
21 Aralık 2020
2,665
3,059
293

Bende philip capital den bıktım her televizyonu açtığımda reklamları çıkıyor teknolojinin doruk noktası falan diyip sloganı ingilizce okuyarak insanların gözünü büyütüyorlar. Teknolojiden anlamayan biri ışınlanmayı buldular zannedecek.

Skellige

Profesör
6 Mayıs 2020
3,535
2
3,789
358
Bende gıcık oluyorum trendyol reklamlarına.Sözde en çok indirim yapan alışveriş sitesi.

SalahEfsoBir

Asistan
21 Aralık 2020
157
78
28
24
Trendyol reklam yapıp müşteri çekeceğini sanıyor. Hepsiburada'da yapıyor ama o az yapıyor bu yüzden Hepsiburada adamdır

EmreGndmr

Doçent
14 Haziran 2019
885
686
93
19
Böyle müşteri çekebiliyor mu acaba?Şahsen ben gıcık olduğum için Trendyol'dan alışveriş yapmayı reddediyorum,beni uzaklaştırıyor

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Reklam engelleyici eklenti kullanabilirsiniz.

EtiJhin

Doçent
2 Ağustos 2017
524
147
43
24
Mobilde engellemenin bir yolu var mı?
Var ip ayarlarındaydı galiba bir kod yazıyorsun telefonda bir daha hiç reklam çıkmıyor.Ben telefonu ilk aldığımda yapmıştım uzun süre oldu o günden beri hiç reklam çıkmıyor.Oyunlarda reklam ile ödülde izleyemiyorum reklam açılmıyor çünkü :d .