iOS 14.3 Yayınlandı!

Bu konuyu okuyanlar

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Halen iOS 13’te bekliyorum. Sebebi ise çok basit. İlk çıkan sürümler hep sıkıntılı oluyor. Bundan dolayı kararlı sürümü bekliyorum. Sizce iOS güncellemelerini hemen yüklemeli mi ? Bence kesinlikle kararlı bir sürümü beklemeli.
Aferin kardeşim.En doğrusunu yapıyorsun.Bu forumda defalarca yazıp güncelleme konusunda uyarmamıza rağmen güncel olan iyidir gibi saçma sapan bir mantık kurup cihazı güncelleyenler var.20 tane güncelleme yapıp saç baş yolmaktansa bir tane güncelleme yapıp sorunsuz kullanmak en mantıklısı.Sen Ağustos ayında iosun bitiş sürümü çıkacak.O zaman yedek alıp İtunesdan Dfu mod ile güncelleyip sonra cihazı sıfırlayarak sorunsuz kullanacağını düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
551
Aferin kardeşim.En doğrusunu yapıyorsun.Bu forumda defalarca yazıp güncelleme konusunda uyarmamıza rağmen güncel olan iyidir gibi saçma sapan bir mantık kurup cihazı güncelleyenler var.20 tane güncelleme yapıp saç baş yolmaktansa bir tane güncelleme yapıp sorunsuz kullanmak en mantıklısı.Sen Ağustos ayında iosun bitiş sürümü çıkacak.O zaman yedek alıp İtunesdan Dfu mod ile güncelleyip sonra cihazı sıfırlayarak sorunsuz kullanacağını düşünüyorum.
Komiksin.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Komik değil gerçekçiyim.İos 13.7 13 ün son sürümü bir tane şikayet var mı? 14 yeni sürüm her yıl olduğu gibi yeni sürüm geldiğinde hatalarda beraberinde geliyor.Apple da en iyi en sorunsuz sürüm bitiş sürümüdür.İos 13.7 13 ün son sürümü yani bütün hataların,bütün sorunların bittiği Apple ın İos 13 ü yüzde yüz oturtup noktayı koyduğu sürüm demek.İphone u 1 güncelleme alıp sorunsuz kullanmak varken niye kendimi riske atayım?

mertakacoal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim 11 de bildirim sesleri kafasına göre cıkıyordu bi yuksek bi kısık falan, ayrıca kulaklık takılıyken birşey çalmıyorken arkada birşey yaparken çıt pıt patlamalar oluyordu. birde whatsapp da yukarı atıyordu bazen mesaj yazarken, sohbetler kısmıda en alttan başlıyordu kişiler. bunlar düzeldimi. acaba
merhaba kulaklıktan çıt pıt sesi problemş aynı sizdeki gibi var bende çözümğ bulabildiniz mi?

Son mesajlar