iOS 14.3 Yayınlandı!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
551
iOS 14.3, Apple Fitness+ ve AirPods Max desteği içerir. Bu sürüm iPhone 12 Pro’da fotoğrafları Apple ProRAW’da çekme özelliği ekler, App Store’da Gizlilik bilgisi bölümünü sunar ve iPhone’unuz için başka özellikler ve hata düzeltmeleri içerir.

iPhone 12 için boyutu 738,9 MB’tır. Ekte görseli mevcuttur.

iOS 14.3, Apple Fitness+ ve AirPods Max desteği içerir. Bu sürüm iPhone 12 Pro’da fotoğrafları Apple ProRAW’da çekme özelliği ekler, App Store’da Gizlilik bilgisi bölümünü sunar ve iPhone’unuz için başka özellikler ve hata düzeltmeleri içerir.

Apple Fitness+

• iPhone’unuzda, iPad’inizde ve Apple TV’nizde kullanılabilen ve Apple Watch (Apple Watch Series 3 ve daha yenisi) ile çalıştırılan stüdyo tarzı antrenmanların olduğu yeni bir fitness deneyimi
  • Fitness+ antrenmanlarına, antrenörlere ve kişiselleştirilmiş önerilere göz atmak için iPhone’da, iPad’de ve Apple TV’de yeni Fitness uygulaması
  • On popüler antrenman türüne her hafta videolu antrenmanlar eklenir: Yüksek Yoğunluklu Antrenman, Bisiklet (İç), Yoga, Core Bölgesi Antrenmanı, Güç Antrenmanı, Dans, Kürek, Koşu Bandında Yürüme, Koşu Bandından Koşu ve Farkındalık Soğuması
  • Antrenmanınıza eşlik etmesi için Fitness+ antrenörleri tarafından hazırlanan çalma listeleri
  • Fitness+ aboneliği Avustralya’da, Kanada’da, İrlanda’da, Yeni Zelanda’da, Birleşik Krallık’ta ve ABD’de kullanılabilir

AirPods Max

• Yeni kulak çevresi kulaklık AirPods Max için destek
  • Zengin sesler için yüksek doğruluğa sahip ses
  • Uyarlanabilir EQ sesi kişinin kulak çevresi yastıklarına kişisel uyumuna göre gerçek zamanlı olarak uyarlar
  • Ortam gürültüsünü engellemesi için Aktif Gürültü Engelleme
  • Etrafınızdaki ortamı duymanız için Şeffaf mod
  • Sinema benzeri dinleme deneyimi için dinamik kafa izleme ile uzamsal ses özelliği

Fotoğraflar

• iPhone 12 Pro’da ve iPhone 12 Pro Max’te Apple ProRAW fotoğrafları çekilebilir
  • Apple ProRAW fotoğrafları, Fotoğraflar uygulamasında düzenlenebilir
  • 25 kare/sn.’de video kaydı seçeneği
  • iPhone 6s’te, iPhone 6s Plus’ta, iPhone SE’de, iPhone 7’de, iPhone 7 Plus’ta, iPhone 8’de, iPhone 8 Plus’ta ve iPhone X’da hareketsiz fotoğraflar için ön yüzdeki kamerayı yansıtır

Gizlilik

• App Store sayfalarında, geliştiricilerin bildirdiği uygulamanın gizlilik politikalarının bir özetini içeren yeni bir gizlilik bilgi bölümü

TV uygulaması

• Baştan sona yeni Apple TV+ sekmesi Apple şovlarının ve filmlerinin keşfedilmesini ve izlenmesini kolaylaştırır
  • Arama geliştirilmiştir, böylece tür gibi kategorilere göre göz atabilir ve yazdıkça son aramalar ile önerileri görebilirsiniz
  • En iyi arama sonuçları filmler, TV şovları, oyuncular, kanallar ve spor arasında en alakalı eşleşenler ile birlikte gösterilir

Uygulama Parçacıkları

• Apple tarafından tasarlanan Uygulama Parçacığı kodlarının Kamera aracılığıyla ya da Denetim Merkezi’nden taranarak Uygulama Parçacıkları’nı başlatma desteği

Sağlık

• Âdet ve doğurganlık dönemi tahminlerinin daha iyi yönetilmesi için Sağlık uygulamasında Döngü İzleme altında gebeliği, emzirmeyi ve doğum kontrolünü işaretleyebilme

Hava Durumu

• Hava kalitesi verileri artık Çin ana karasındaki yerler için Hava Durumu’nda, Harita’da ve Siri’de kullanılabilir
  • Hava kalitesi sağlık önerileri belirli hava kalitesi düzeylerinde ABD, Birleşik Krallık, Almanya, Hindistan ve Meksika için Hava Durumu’nda ve Siri’de verilir

Safari

• Safari’de Ecosia arama motoru seçeneği

Bu sürüm şu sorunları da düzeltir:

• Bazı MMS mesajların alınamaması
  • Bazı Mesajlar bildirimlerinin alınamaması
  • Bir mesaj yaratılırken kişi gruplarında üyelerin görüntülenememesi
  • Bazı videoların Fotoğraflar uygulamasından paylaşıldığında doğru şekilde görünmemesi
  • Uygulama klasörlerinin açılamaması
  • Spotlight arama sonuçlarının çıkmaması ve Spotlight’tan uygulamaların açılamaması
  • Bluetooth’un Ayarlar’da kullanılamaması
  • Aygıtların kablosuz olarak şarj edilmesinin engellenmesi
  • MagSafe Duo Şarj Aletinin iPhone’unuzu maksimum gücün altında kablosuz olarak şarj etmesi
  • WAC protokolünü kullanan kablosuz aksesuarlarda ve çevrebirim aygıtlarında ayarlamanın tamamlanamaması
  • VoiceOver ile Anımsatıcılar’da bir liste eklerken klavyenin kapanması

Ekli dosyalar

• B7EEC203-C72C-4947-BC11-B6AD5D77A1A7.png
    B7EEC203-C72C-4947-BC11-B6AD5D77A1A7.png
    117.8 KB · Görüntüleme: 242
Son düzenleme:

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Çok iyi olmuş. Fakat Redmi Note 8'e bir türlü MIUI 12 getiremediler. Apple Fitness hoşuma gitti.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Bunu bilmiyordum bak iyimiş bunun olması. Güncelliyorum şu anda telefonu 14.3' e. Gelirse deneyeceğim
Evet ben de yeni öğrendim. 2009 yılında fikri ortaya çıkmış. 2018 de ise gizlilik için söz vermişler.
Elde edilen kârın %80 i ağaç dikimine veriliyormuş.
ecosia.org adresinden de deneyebiliyorsunuz.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Evet ben de yeni öğrendim. 2009 yılında fikri ortaya çıkmış. 2018 de ise gizlilik için söz vermişler.
Elde edilen kârın %80 i ağaç dikimine veriliyormuş.
ecosia.org adresinden de deneyebiliyorsunuz.
Bilgilendirme için teşekkür ederim.

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544

iPhone 12 için boyutu 738,9 MB’tır. Ekte görseli mevcuttur.

Apple Fitness+

• iPhone’unuzda, iPad’inizde ve Apple TV’nizde kullanılabilen ve Apple Watch (Apple Watch Series 3 ve daha yenisi) ile çalıştırılan stüdyo tarzı antrenmanların olduğu yeni bir fitness deneyimi
  • Fitness+ antrenmanlarına, antrenörlere ve kişiselleştirilmiş önerilere göz atmak için iPhone’da, iPad’de ve Apple TV’de yeni Fitness uygulaması
  • On popüler antrenman türüne her hafta videolu antrenmanlar eklenir: Yüksek Yoğunluklu Antrenman, Bisiklet (İç), Yoga, Core Bölgesi Antrenmanı, Güç Antrenmanı, Dans, Kürek, Koşu Bandında Yürüme, Koşu Bandından Koşu ve Farkındalık Soğuması
  • Antrenmanınıza eşlik etmesi için Fitness+ antrenörleri tarafından hazırlanan çalma listeleri
  • Fitness+ aboneliği Avustralya’da, Kanada’da, İrlanda’da, Yeni Zelanda’da, Birleşik Krallık’ta ve ABD’de kullanılabilir

AirPods Max

• Yeni kulak çevresi kulaklık AirPods Max için destek
  • Zengin sesler için yüksek doğruluğa sahip ses
  • Uyarlanabilir EQ sesi kişinin kulak çevresi yastıklarına kişisel uyumuna göre gerçek zamanlı olarak uyarlar
  • Ortam gürültüsünü engellemesi için Aktif Gürültü Engelleme
  • Etrafınızdaki ortamı duymanız için Şeffaf mod
  • Sinema benzeri dinleme deneyimi için dinamik kafa izleme ile uzamsal ses özelliği

Fotoğraflar

• iPhone 12 Pro’da ve iPhone 12 Pro Max’te Apple ProRAW fotoğrafları çekilebilir
  • Apple ProRAW fotoğrafları, Fotoğraflar uygulamasında düzenlenebilir
  • 25 kare/sn.’de video kaydı seçeneği
  • iPhone 6s’te, iPhone 6s Plus’ta, iPhone SE’de, iPhone 7’de, iPhone 7 Plus’ta, iPhone 8’de, iPhone 8 Plus’ta ve iPhone X’da hareketsiz fotoğraflar için ön yüzdeki kamerayı yansıtır

Gizlilik

• App Store sayfalarında, geliştiricilerin bildirdiği uygulamanın gizlilik politikalarının bir özetini içeren yeni bir gizlilik bilgi bölümü

TV uygulaması

• Baştan sona yeni Apple TV+ sekmesi Apple şovlarının ve filmlerinin keşfedilmesini ve izlenmesini kolaylaştırır
  • Arama geliştirilmiştir, böylece tür gibi kategorilere göre göz atabilir ve yazdıkça son aramalar ile önerileri görebilirsiniz
  • En iyi arama sonuçları filmler, TV şovları, oyuncular, kanallar ve spor arasında en alakalı eşleşenler ile birlikte gösterilir

Uygulama Parçacıkları

• Apple tarafından tasarlanan Uygulama Parçacığı kodlarının Kamera aracılığıyla ya da Denetim Merkezi’nden taranarak Uygulama Parçacıkları’nı başlatma desteği

Sağlık

• Âdet ve doğurganlık dönemi tahminlerinin daha iyi yönetilmesi için Sağlık uygulamasında Döngü İzleme altında gebeliği, emzirmeyi ve doğum kontrolünü işaretleyebilme

Hava Durumu

• Hava kalitesi verileri artık Çin ana karasındaki yerler için Hava Durumu’nda, Harita’da ve Siri’de kullanılabilir
  • Hava kalitesi sağlık önerileri belirli hava kalitesi düzeylerinde ABD, Birleşik Krallık, Almanya, Hindistan ve Meksika için Hava Durumu’nda ve Siri’de verilir

Safari

• Safari’de Ecosia arama motoru seçeneği

Bu sürüm şu sorunları da düzeltir:

• Bazı MMS mesajların alınamaması
  • Bazı Mesajlar bildirimlerinin alınamaması
  • Bir mesaj yaratılırken kişi gruplarında üyelerin görüntülenememesi
  • Bazı videoların Fotoğraflar uygulamasından paylaşıldığında doğru şekilde görünmemesi
  • Uygulama klasörlerinin açılamaması
  • Spotlight arama sonuçlarının çıkmaması ve Spotlight’tan uygulamaların açılamaması
  • Bluetooth’un Ayarlar’da kullanılamaması
  • Aygıtların kablosuz olarak şarj edilmesinin engellenmesi
  • MagSafe Duo Şarj Aletinin iPhone’unuzu maksimum gücün altında kablosuz olarak şarj etmesi
  • WAC protokolünü kullanan kablosuz aksesuarlarda ve çevrebirim aygıtlarında ayarlamanın tamamlanamaması
  • VoiceOver ile Anımsatıcılar’da bir liste eklerken klavyenin kapanması
Bende tam yükleyecektim sonra benim bir iphonumun olmadığı aklıma geldi ama günün birinde benimde iPhone um olucak

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Bazı arkadaşlar önce test etsin. Sonra indir. Sıkıntı var ise indirme.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
@BatinY, indirebilirsin. Arkadaşlar test etmiş. Bir sorun yok.

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
benim 11 de bildirim sesleri kafasına göre cıkıyordu bi yuksek bi kısık falan, ayrıca kulaklık takılıyken birşey çalmıyorken arkada birşey yaparken çıt pıt patlamalar oluyordu. birde whatsapp da yukarı atıyordu bazen mesaj yazarken, sohbetler kısmıda en alttan başlıyordu kişiler. bunlar düzeldimi. acaba

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
benim 11 de bildirim sesleri kafasına göre cıkıyordu bi yuksek bi kısık falan, ayrıca kulaklık takılıyken birşey çalmıyorken arkada birşey yaparken çıt pıt patlamalar oluyordu. birde whatsapp da yukarı atıyordu bazen mesaj yazarken, sohbetler kısmıda en alttan başlıyordu kişiler. bunlar düzeldimi. acaba
Deneyin bakalım.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
iPhone'larda bildirim seslerinin bi kısık bi yüksek çıkması yıllardır var. O yüzden bu sürümde de çözülmemiştir. Bilerek çözmüyorlar sanırım.

Reaksiyon puanı
551

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
hiçbiri düzelmemiş whatsap yine kafasına göre takılıyo kulaklık çıt pıt diye yine ses yapıyo bildirim sesleri hala dengesiz bi yüksek bi ayarladığım şekilde çıkıyo :D s
Bilemedim ben yaşamadığım için bence öyle sorunlar yok.

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
İnşallah pubgdeki buglar düzelmiştir kaplamalar yüklenmiyordu

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Bilemedim ben yaşamadığım için bence öyle sorunlar yok.
kanka ben denedim s2020 dede var aynı sorunlar kulaklığı tak kabloluyu hiçbirşey yapma ınsta twitter whatsapp falan gir klavye aç kapa cıt pıt cıt pıt seslergeliyor, bildirim sesleri dengesiz dikkat gerektiren kapalı olduğu halde bi kısık bi yüksek kafasına göre çıkıyo, whatsapp son attığın mesajdan değilde yukarıdan başlıyo bazen gibi sorunlar ufak ama can sıkıcı şunları nasıl çözmezler anlamıyorum bu yüzden s20 ultra kullanıyorm

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
kanka ben denedim s2020 dede var aynı sorunlar kulaklığı tak kabloluyu hiçbirşey yapma ınsta twitter whatsapp falan gir klavye aç kapa cıt pıt cıt pıt seslergeliyor, bildirim sesleri dengesiz dikkat gerektiren kapalı olduğu halde bi kısık bi yüksek kafasına göre çıkıyo, whatsapp son attığın mesajdan değilde yukarıdan başlıyo bazen gibi sorunlar ufak ama can sıkıcı şunları nasıl çözmezler anlamıyorum bu yüzden s20 ultra kullanıyorm
İphone 11 den s20ultraya geçmek bence çok mantıksız.

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
İphone 11 den s20ultraya geçmek bence çok mantıksız.
ben bankacıyım kankam ufak dedim ama işim gereği kulaklıkla konuşmam gerek bildirimler duymam gerek , orda başımda 50 kişi bekliyor telefonda 50 kişi bekliyor bazen :D çat pat öyle sinir bozuyor ki kulaklık surekli kulagındayken :D anlatamam sana ben istesem 12 pro max da alırım sorun almak değil işimi görmesi olduğundan s20 ultradan memnunum