Kurnaz Arkadaş

Bu konuyu okuyanlar

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4 ay önce en yakın arkadaşım ile takılmaya başladım. Sürekli nefret ettiğim gıcık bi tip bize iyi davranmaya başladı. Daha önceden benimle elli kere uğraşmıştı ve elli kere dayak yemişti.
Fakat harbiden baya iyi rol yapmış olacak ki onu da aramıza aldık. Grubumuz 3 kişiyken onuda aramıza aldık. Sonra arkadaşlık grubumuza gelenler oldu gidenler oldu. İlk önce birleşip bizim grubumuzu dağıtmışlar. Ben güçlüyüm diye ses bile çıkarmıyolar ama en yakın arkadaşımın arkasından sövüyorlarmış tek gördüğü yerde döveceklermiş falan filan. birde ben arkadaşımın yanındayken sesleri çıkmıyor ama ben onun yanında değilken yani onu koruyamıyacağım zaman harbiden fena edicekler. Tanıyorum onları. Hepsi güçsüzlere kötü davranıyor zaten . En yakın kankamın dayak yemesini de istemem. Napicaz öneriniz varmı? Sağolun şimdiden .

Son düzenleme:

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4 ay önce en yakın arkadaşım ile takılmaya başladım. Sürekli nefret ettiğim gıcık bi tip bize iyi davranmaya başladı. Daha önceden benimle elli kere uğraşmıştı ve elli kere dayak yemişti.
Fakat harbiden baya iyi rol yapmış olacak ki onu da aramıza aldık. Grubumuz 3 kişiyken onuda aramıza aldık. Sonra arkadaşlık grubumuza gelenler oldu gidenler oldu. arkamızdan iş çevirmiş. İlk önce birleşip bizim arkadaşlık grubumuzu dağıtmışlar. (Şaka değil harbiden diğer arkadaşlar vardı onları da kışkırttılar bize karşı ) Ben güçlüyüm diye ses bile çıkarmıyolar ama en yakın arkadaşımın arkasından sövüyorlarmış tek gördüğü yerde döveceklermiş falan filan. birde ben arkadaşımın yanındayken sesleri çıkmıyor ama ben onun yanında değilken yani onu koruyamıyacağım zaman harbiden fena edicekler. Tanıyorum onları. Hepsi güçsüzlere kötü davranıyor zaten . En yakın kankamın dayak yemesini de istemem. Napicaz öneriniz varmı? Sağolun şimdiden .
Yakala bir yerde. Senin sorunun ne bana anlat de. Konuşarak halletmeye çalış.
Baktın olmuyor de ki arkadaşıma bir şey yaparsan karşında beni bulursun.

colognebar10

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Kaç yaşındasın kardeşim? Cidden bi yaş kısıtlaması getirilmeli foruma konuya bak ya.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Gereksiz arkadaşlık ilişkileri, herkesi tek yere topla konuşma yap. Tek yolu bu. Arkadaşa hep birlikte dişinizi gösterin.

Bizim okulda kavgaya 50 kişi gelen, bıçak çekenler vardı. (Adana'da yaşıyorum.) Tek yumrukla ölüp gidecek haberi yok. Birgün bıçak benzeri kendi yaptığı bir cisimi saplamaya çalıştı bana. 2 ağzına vurup müdüre gittim, sınıfa gelip özür diledi. (Devam ettirsem büyük ihtimalle abilerini çağırırdı, bi kere başbaşayken napabildiğini gösterirsen, devam etmez. Çünkü dayak yediğini başkası duymasın ister.)

Dişini göster, bi bakmışsın ortadan kaybolmuş. Bi de bi kere göster, sürekli bulaşmanın manası yok.

Bu insanlarla asla muhattap olmam fakat Adana'nın belirli semtlerinde mecburen muhattap oluyorsun.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Gereksiz arkadaşlık ilişkileri, herkesi tek yere topla konuşma yap. Tek yolu bu. Arkadaşa hep birlikte dişinizi gösterin.

Bizim okulda kavgaya 50 kişi gelen, bıçak çekenler vardı. (Adana'da yaşıyorum.) Tek yumrukla ölüp gidecek haberi yok. Birgün bıçak benzeri kendi yaptığı bir cisimi saplamaya çalıştı bana. 2 ağzına vurup müdüre gittim, sınıfa gelip özür diledi. (Devam ettirsem büyük ihtimalle abilerini çağırırdı, bi kere başbaşayken napabildiğini gösterirsen, devam etmez. Çünkü dayak yediğini başkası duymasın ister.)

Dişini göster, bi bakmışsın ortadan kaybolmuş. Bi de bi kere göster, sürekli bulaşmanın manası yok.

Bu insanlarla asla muhattap olmam fakat Adana'nın belirli semtlerinde mecburen muhattap oluyorsun.
Çok teşekkürler :)?

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Off. galiba yine küfür etmiş. Artık yeter sakin kalayım dedim ama artık canıma yetti. Yakalayacağım yarın. İnsan gibi konuşacağım ama biliyorum küfür edicek. Eğer vurmaya kalkarsa boş kalmıyacağım yeter. Sence ne yapayım?
Hmmm.
Tek olduğu zaman konuş.
Vurmaya kalkacak ya bir anda elini kaldıracak, o ara elini tut de ki ben şiddet sevmem sen konuşmaktan anlıyorsun öyle yapalım. Eğer anlamıyorsa dalga geçmeye başlarsa sal gitsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vurmak istiyorsun biliyorum ama bence vurmaya gerek yok.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Hmmm.
Tek olduğu zaman konuş.
Vurmaya kalkacak ya bir anda elini kaldıracak, o ara elini tut de ki ben şiddet sevmem sen konuşmaktan anlıyorsun öyle yapalım. Eğer anlamıyorsa dalga geçmeye başlarsa sal gitsin

Vurmak istiyorsun biliyorum ama bence vurmaya gerek yok.
En son şiddete gerek yok dediğim zaman beni hafife alıp 4 kişi gelmişlerdi. Eğer bileğim sağlam olmasa sağlam dayak yerdim orda. Bence en iyisi sadece konuşup onun el kaldırmasına fln fırsat vermiyip direk konuşup bidahakine daha kötü olur diyip geçeyim. Olurmu ki acaba

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Fakat harbiden baya iyi rol yapmış olacak ki onu da aramıza aldık. Grubumuz 3 kişiyken onuda aramıza aldık. Sonra arkadaşlık grubumuza gelenler oldu gidenler oldu. İlk önce birleşip bizim grubumuzu dağıtmışlar. Ben güçlüyüm diye ses bile çıkarmıyolar ama en yakın arkadaşımın arkasından sövüyorlarmış tek gördüğü yerde döveceklermiş falan filan. birde ben arkadaşımın yanındayken sesleri çıkmıyor ama ben onun yanında değilken yani onu koruyamıyacağım zaman harbiden fena edicekler. Tanıyorum onları. Hepsi güçsüzlere kötü davranıyor zaten . En yakın kankamın dayak yemesini de istemem. Napicaz öneriniz varmı? Sağolun şimdiden .
konuş. olmadı o senin arkadaşını dövmeden sen onu döv.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Dostum böyle bir durum var ise. Kanıt bulacaksın. Ama böyle gerçek bir kanıt olacak. Onu arkadaşına göster. Ondan sonra artık gruplu mu dalarsınız , tek tek mi döversiniz ? Orası size kalmış.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Dostum böyle bir durum var ise. Kanıt bulacaksın. Ama böyle gerçek bir kanıt olacak. Onu arkadaşına göster. Ondan sonra artık gruplu mu dalarsınız , tek tek mi döversiniz ? Orası size kalmış.
Kanıt? Hangi konuda?Küfür vs. Ettiğinin kanıtı mı. Eğer o ise zaten birsürü şahidim var

konuş. olmadı o senin arkadaşını dövmeden sen onu döv.
Teşekkürler cevap için ☺️ iyi forumlar