Ddu sonrası görüntü gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

AsiOne

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar delirmek, fıttırmak üzereyim. Yeni driver güncellemesi yaptım başıma gelmeyen sorun kalmadı mavi ekran ve oyunun ortasında görüntü gitmesi. Şimdi DDU ile kaldırdım reset attım görüntü gelmiyor monitörde input signal out of range change settings 1440X900 yazıyor, kafayı yemek üzereyim yeni bilgisayar topladım 1 aydır bir şey yok şimdi olmayan kalmadı.

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Arkadaşlar delirmek, fıttırmak üzereyim. Yeni driver güncellemesi yaptım başıma gelmeyen sorun kalmadı mavi ekran ve oyunun ortasında görüntü gitmesi. Şimdi DDU ile kaldırdım reset attım görüntü gelmiyor monitörde input signal out of range change settings 1440X900 yazıyor, kafayı yemek üzereyim yeni bilgisayar topladım 1 aydır bir şey yok şimdi olmayan kalmadı.
Ömürüm boyunca 30 kere format atmışımdır ama asla DDU kullanmadım. Neden kullanıyorsunuz yanlış Driver'ı yükleme imkanı var ve öyle olmuş.

AsiOne

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ömürüm boyunca 30 kere format atmışımdır ama asla DDU kullanmadım. Neden kullanıyorsunuz yanlış Driver'ı yükleme imkanı var ve öyle olmuş.
Driver kullanmadım sadece kaldırdım. Driver kalkınca bilgisayar düşük çözünürlükte başlıyor monitörde bu yüzden açılmıyor ben yapacağımı bilmiyorum DDU ile sürücüleri kaldır yaptım mecburen

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Driver kullanmadım sadece kaldırdım. Driver kalkınca bilgisayar düşük çözünürlükte başlıyor monitörde bu yüzden açılmıyor ben yapacağımı bilmiyorum DDU ile sürücüleri kaldır yaptım mecburen
Keşke en başta DDU kullanmasaydınız. :(

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895

AsiOne

Asistan
Reaksiyon puanı
21
DDU'nun ne olduğunu bildiğinden ve açılımının ne olduğunu biliyor musun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

TV'ye bağlayın. :)
Az önce kendiliğinden açıldı ve bazı ayarlar değiştirildi dedi bende eski sürüm ekran kartı driver 20.9.1 indirdim yeniden başlattı aynısı oldu bekliyorum kendiliğinden açılmasını açılmaz ise öyle yapacağım

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Driver kurmuyor. Ekran kartı sürücüsünü güvenli bir şekilde kalıntı bırakmadan siliyor. Normal şartlarda DDU ile kaldırılan bir sürücü sonrası ekrana görüntü gelmeme durumu olmaz. Öyle bir şey olsaydı, sıfırdan bir sistem toplandığında da görüntü gelmezdi ekrana. Başka bir hata olmuş, olay DDU'da değil.

AsiOne

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Driver kurmuyor. Ekran kartı sürücüsünü güvenli bir şekilde kalıntı bırakmadan siliyor. Normal şartlarda DDU ile kaldırılan bir sürücü sonrası ekrana görüntü gelmeme durumu olmaz. Öyle bir şey olsaydı, sıfırdan bir sistem toplandığında da görüntü gelmezdi ekrana. Başka bir hata olmuş, olay DDU'da değil.
Evet orası kesin driver kalkınca otomatik olarak çözünürlük düşmüş ve benim güzel monitörüm 900p olmadığı için açmıyor biostan falan değiştiremez miyim? Güvenli moda da giremiyorum. Ayrıca TV bağladığımda internetsiz sürücü kurulumuna devam edebilir miyim

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Eee ben öbürünü kast etmiştim. Full Driver Kuran. .__.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Evet orası kesin driver kalkınca otomatik olarak çözünürlük düşmüş ve benim güzel monitörüm 900p olmadığı için açmıyor biostan falan değiştiremez miyim? Güvenli moda da giremiyorum. Ayrıca TV bağladığımda internetsiz sürücü kurulumuna devam edebilir miyim
Evet.

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,547
Emin değilim ama son çare olarak harici ekran kartıysa onu sökün ve monitörü dahili gpu'ya bağlayın. Sonra driverleri güzelce temizleyip baştan kurun. Masaüstünde hiç harici ekran kartı kullanmadım, yanlış bilgi verdiysem kusura bakmayın.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
TV ye bağladım başta açıldı driver yüklemesi yaparken görüntü gitti Aralık dışında yazmaya başladı. Dönüştürücü kullanıyorum ne yapmam gerek bilgisayarcıya falan götürsem halolur mu?
Yeni Windows kurmanız yeterli.

AsiOne

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Yeni Windows kurmanız yeterli.
Şimdi 2 kere reset atıp onarım bölümünden en düşük çözünürlüğe alıp yeniden başlattım bir şekilde açıldı. Rahatsız ediyorum ama bir sorum daha olucak ekranda arada bir olmakla beraber çok belirgin saydam izler var ghosting gibi siyahta falan belli oluyor monitörden kaynaklı diyordum TV ye takınca da belli oldular sizce ekran kartım arızalı mı son güncellemeden sonra oyunun ortasında görüntü gitmeye başladı sonrasında bugün oyun dondu mavi ekran alıp reset yedim. 2. El olarak almıştım. Model ASUS strix rx 470 4gb

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Şimdi 2 kere reset atıp onarım bölümünden en düşük çözünürlüğe alıp yeniden başlattım bir şekilde açıldı. Rahatsız ediyorum ama bir sorum daha olucak ekranda arada bir olmakla beraber çok belirdin saydam izler var ghosting gibi siyahta falan belli oluyor monitörden kaynaklı diyordum TV ye takınca da belli oldular sizce ekran kartım arızalı mı son güncellemeden sonra oyunun ortasında görüntü gitmeye başladı ve bugün oyun dondu mavi ekran alıp reset yedim. 2. El olarak almıştım. Model ASUS strix rx 470 4gb
Sorun olabilir dediğiniz gibi. Ama kesin bir şey söyleyemem. :)