Wifi adaptörü sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Modem biraz uzakta ve ben masaüstü bilgisayarda wifi adaptörü kullanıyorum wifi a bağlanabilmek için.4 diş çekiyor ve çok sık durduk yere internet gidiyo ne yapmam lazım
En sık indirme yaparken oluyor 30 saniyede bir gidiyor geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Örnek: 4dişken 1 e düşüyor ve tamamen gidiyor.

Örnek: 4dişken 1 e düşüyor ve tamamen gidiyor.

Son düzenleme:

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
router olarak ne önerirsiniz peki

ve ne gibi sorun çıkarabilir. (adaptör)
Ben adaptör kullanıyorum. Ama yaklaşık 1 ay önce mavi ekran veriyordu bilgisayarım. BİOS eski olduğu için uyumlu değilmiş.

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Hocam pek bilmiyorum da bu rooterların adaptörlerden ne farkı vardır?

Ve nasıl çalıştırıyoruz
Tek modemi 2 modeme çıkarıyor gibi düşün. Yani wifi menzilini artırmak yerine modeminden routera istediğin kadar kablo uzatıyorsun ve 2 tane wifi yayan modemin olmuş oluyor. Umarım anlamışsındır.

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Tek modemi 2 modeme çıkarıyor gibi düşün. Yani wifi menzilini artırmak yerine modeminden routera istediğin kadar kablo uzatıyorsun ve 2 tane wifi yayan modemin olmuş oluyor. Umarım anlamışsındır.
Anladım hocam sağ olun fakat modemden routera kablo uzatma gibi bi şansım yok. Neden derseniz orası bende kalsın uzun hikaye. Bu durumda maalesef bir tek adaptör kalıyor geriye kullanabileceğim

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Anladım hocam sağ olun fakat modemden routera kablo uzatma gibi bi şansım yok. Neden derseniz orası bende kalsın uzun hikaye. Bu durumda maalesef bir tek adaptör kalıyor geriye kullanabileceğim
Evet hocam. Wifi adaptörlerinde Xiaomi gibi markalara yönelmeniz önerim olacaktır.

Son mesajlar