SDN Forum Kasım 2020 İstatistikleri

Forum bilgisi paylaşılsın mı?

• Evet istiyorum.

Kullanılan: 53 91.4%
  • Hayır istemiyorum.

Kullanılan: 5 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    58

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Selamlar SDN Forumdaşlarım;

Kasım 2020 ayından itibaren forum hakkında bazı ufak tefek geçmiş olduğumuz ay içerisinde forum içerisinde neler yapıldığı konusunda sizlere ufak bilgilendirmeler yapmayı uygun gördük.

İlk defa forum tarihinde böyle bir uygulama yapacağımız için şuan deneme aşamasında olduğumuzu söyleyebilirim. Aksaklıklar olursa affınıza sığınıyorum.

Forum üzerinde 6.151 Adet konu açılmış ve bu konular içerisinde yönetim tarafından 152 konu açılarak desteklemişiz.

Yönetim tarafından üye onayı, ve raporlama sistemini kullandığınız işlem olarak 6.942 işlem gerçekleştirmişiz.

Araya bir kötü bir bilgi sıkıştıralım Kasım ayında 101 kişi ismini uçuşan üyeler konusuna yazdırmayı başarmış, kendilerini tebrik etmeden geçmeyelim dedik. :)

Biliyorsunuz ki rütbe sistemimiz üzerinde ufak bir kaç değişiklik yaptık 60.000 mesaja ulaşan forumdaşlarımıza Ordinaryüs rütbesini aktifleştirirken, Üyecik olan rütbemizi ise daha samimi olması adına Öğrenci olarak değişimini gerçekleştirmişiz.

Forum üzerinde emeği bulunan ve zamanında moderatör olarak görev yapan dostlarımıza verilen Onursal Üye tagı Emektar olarak değiştirilmiştir.

:: Söz konusu paylaşımın devamını getirmemizi ister misiniz?

Tiffani

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Ne kadar güzel bir ortam olduğunu geç fark ettiğim için 6 yıllık üye olarak takip edip mesajlarla katılmadığım forumu artık bende aktif bir şekilde kullanıyorum. Resmen sayfa yeniliyorum, bildirim gelsin de aktif olayım diye. Çok şanslı olduğumuz bir ortam bence. :)

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Selamlar SDN Forumdaşlarım;

Kasım 2020 ayından itibaren forum hakkında bazı ufak tefek geçmiş olduğumuz ay içerisinde forum içerisinde neler yapıldığı konusunda sizlere ufak bilgilendirmeler yapmayı uygun gördük.

İlk defa forum tarihinde böyle bir uygulama yapacağımız için şuan deneme aşamasında olduğumuzu söyleyebilirim. Aksaklıklar olursa affınıza sığınıyorum.

Forum üzerinde 6.151 Adet konu açılmış ve bu konular içerisinde yönetim tarafından 152 konu açılarak desteklemişiz.

Yönetim tarafından üye onayı, ve raporlama sistemini kullandığınız işlem olarak 6.942 işlem gerçekleştirmişiz.

Araya bir kötü bir bilgi sıkıştıralım Kasım ayında 101 kişi ismini uçuşan üyeler konusuna yazdırmayı başarmış, kendilerini tebrik etmeden geçmeyelim dedik. :)

Biliyorsunuz ki rütbe sistemimiz üzerinde ufak bir kaç değişiklik yaptık 60.000 mesaja ulaşan forumdaşlarımıza Ordinaryüs rütbesini aktifleştirirken, Üyecik olan rütbemizi ise daha samimi olması adına Öğrenci olarak değişimini gerçekleştirmişiz.

Forum üzerinde emeği bulunan ve zamanında moderatör olarak görev yapan dostlarımıza verilen Onursal Üye tagı Emektar olarak değiştirilmiştir.

:: Söz konusu paylaşımın devamını getirmemizi ister misiniz?
Açılan konu ve yazılan mesaj sayımız az. Öbür forumlarda üye sayımız neredeyse aynı iken konu ve mesaj sayıları öbür forumlara göre düşük.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Kurallar sıkılaştırılmalı ve 2 ay önceki konuya yeni gibi cevap vermemeliyiz.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ufuk Reyiz, madem her ay'ın istatistiklerini yayınlamak gibi güzel bir işe giriştin, benden de bir teklif var. Bu verdiğin bilgilere ilaveten, o ay içinde en çok konu açan, en çok mesaj yazan ve en çok online olan üyeleri de yazabilirsen bu forum için inanılmaz derecede güzel bir sinerji oluşturur diye düşünüyorum. Tabii bunu bilmek, öğrenmek teknik olarak mümkün olur mu bilmem ama olabilirse sahiden çok hoş olur. Ve de bu konunun en çok takip edilen konulardan biri olacağından hiç kuşkum yok. :)