Babam bana telefon aldı :( :(

Bu konuyu okuyanlar

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Arkadaşlar babam bana Redmi Note 9 Pro aldı ama ben bilgisayar istiyordum :(( Babamı nasıl ikna edicem param yok diyor
aklıma geldi paylaşayım. Ben köyde büyüdüm babam memurdu ynaında yazları çiftçilikte yapıyorduk ama bana hiçbirzaman istediğim birşeyi almıyordu hep arkadaşlarıma alınırdı en son bana alırdı babam çok kızardım parasıda vardı alıcak ama bilgisayar bile bizim evimize köyde en son geldi. aradan yıllar geçti ne istediysem yaptı allahı var bende okudum hiç laf söz ettirmedim 2 üniversite bitirdim. Laftan açıldı birgün içimde yaraya o sordum baba madem alıcakdın neden hep yalvarttın en son aldın. Bana dedi ki bizim alabilecek gücümüz vardı sana alsam o çocukların babaları çiftci bizim gibi garanti maaşları yok alamazlar boyunları bükülür sende görenler cocuklar gider babalarının gururunu kırar dedi o yüzde hep herkes alsın ben en son alayım diye bekledim. amaç seni üzmek değildi. yemin ederim böyle bir babanın oğlu olmaktan gurur duydum. bana canını ver dese 1 saniye düşünmem. bi kuru ekmeğimiz olsa gık çıkarmam. o yüzden babanı hiç darlama emin ol gücü yettiğini almış sana. bazen altarnatifler üretmek senin elindedir.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Telefon almasından önce ikna edecektin. Şimdi zorlamanın manası yok. Büyük ihtimalle kullandığın bilgisayarın sana yeterli geldiğini düşündü. Ek olarak, o bilgisayarı da ödev-ders için aldığına eminim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Redmi Note 9 Pro yu iade etssen bile onun yerine alacağın PC seni memnun etmez.
APU toplanır. Düşük ayar yeterli gelir de, iş işten geçti artık.