One UI 3 Sızdırıldı!

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
One UI 3'ün 2 yeni özelliği daha ortaya çıktı.

Son uygulamalar sekmesinde kilitleme şu an sadece tümünü sil deyince silinmiyor. Ancak yeni sürüm ile beraber uygulamayı kilitleyince son sekmelerden silmek isteseniz bile silinmiyor. İlgili video:

Bir diğer özellik de son kopyaladığınız metin artık klavyenin üst kısmında gözükecek. Bu sayede tek tıkla yapıştırma yapabileceğiz. İlgili video:

Mesaj otomatik birleştirildi:

@Ekto02
Samsung bizim seri için de beta süreci başlatmış. Biz yararlanamasak bile çok büyük bir avantaj. Çok daha sorunsuz bir güncelleme bekliyor bizi :)

Son düzenleme:

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
One UI 3'ün 2 yeni özelliği daha ortaya çıktı.

Son uygulamalar sekmesinde kilitleme şu an sadece tümünü sil deyince silinmiyor. Ancak yeni sürüm ile beraber uygulamayı kilitleyince son sekmelerden silmek isteseniz bile silinmiyor. İlgili video:

Bir diğer özellik de son kopyaladığınız metin artık klavyenin üst kısmında gözükecek. Bu sayede tek tıkla yapıştırma yapabileceğiz. İlgili video:

@Ekto02
Samsung bizim seri için de beta süreci başlatmış. Biz yararlanamasak bile çok büyük bir avantaj. Çok daha sorunsuz bir güncelleme bekliyor bizi :)

Bir Dakika Biz Neden Yararlanamıyoruz Bu Beta Sürecinden?

despotr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Bu açıdan ios un gözünü seviyim

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
Samsung bu uzak durmak lazım :D

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Vallah benim öne ui 3 ile ışim yok miui 12 yeter bana

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Türkiye dahil değil çünkü.
Aslında Destekleyen Ülkelerden Birinin Yazılımını Sıfırdan Telefona Kurup Yeni Bir Yabancı Samsung Members Hesabı İle Kayıt Olup Beta Sürecine Dahil Olabilirmiyiz Acaba?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Aslında Destekleyen Ülkelerden Birinin Yazılımını Sıfırdan Telefona Kurup Yeni Bir Yabancı Samsung Members Hesabı İle Kayıt Olup Beta Sürecine Dahil Olabilirmiyiz Acaba?
Bilmem ki. Ama sanırım bulunduğun konum önemli. Öyle olsa yurtdışından gelen cihazlara kurulurdu.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Beta 5 bugün itibari ile çıkmış. Son düzlüğe girildiği için herhangi bir yenilik yok. Sadece bugların çözümü ve sistem iyileştirmeleri.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Samsung hız kesmeden devam ediyor. Beta 6 çıktı.

Bir detay daha geçeyim. Beta 6'nın açıklamasında Android 10'a dönüşün mümkün olmadığı yazıyor. Yani önümüzdeki günlerde dağıtım başlayabilir.

Screenshot_20201119-202727_Gallery.jpg

Son düzenleme:

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Samsung hız kesmeden devam ediyor. Beta 6 çıktı.

Bir detay daha geçeyim. Beta 6'nın açıklamasında Android 10'a dönüşün mümkün olmadığı yazıyor. Yani önümüzdeki günlerde dağıtım başlayabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 124831
Ben Şahsen Güncellemeden Korkuyorum Biraz Geçenki Haberden Sonra Böyle Oldu Bende Kısacası Güncelleme Çıksa Bile Ortalama 2 Ay Falan Güncellemeyi Düşünmüyorum Ve Android 10'a Neden Dönemiyoruz? Benim Bildiğim Android İOS Gibi Değil Bu Konuda İstediğimiz Sürüme İstediğimiz Gibi Dönebiliyoruz Diye Biliyorum?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Ben Şahsen Güncellemeden Korkuyorum Biraz Geçenki Haberden Sonra Böyle Oldu Bende Kısacası Güncelleme Çıksa Bile Ortalama 2 Ay Falan Güncellemeyi Düşünmüyorum Ve Android 10'a Neden Dönemiyoruz? Benim Bildiğim Android İOS Gibi Değil Bu Konuda İstediğimiz Sürüme İstediğimiz Gibi Dönebiliyoruz Diye Biliyorum?
Aslında Android'te de mevcut. Sürüm düşürmek genellikle rom yolu ile yapılıyor. Mesela biz istesek bile şu an Android 9'a normal yollarla dönemeyiz. Burada bahsedilen şu an beta süreçten geri dönüş yapılamadığı.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Grbzz başkan m10 m20 m30 fln alır mı sence one ui 3'ü?

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Ahhh one ui 3.0 üzümlü kekim. Seni gördükçe s9 plus a elektrik veresim gelmiyor??

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Samsung Note 5 Kac sene oldu kullandım sorunsuz ama Bir konudan Keyfımı Kacırması Hosuma gitmıyordu, Umarım One da bu sorun Ortadan Kalmıs olur.. Haberler ıcın Tesekurler..

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Samsung Note 5 Kac sene oldu kullandım sorunsuz ama Bir konudan Keyfımı Kacırması Hosuma gitmıyordu, Umarım One da bu sorun Ortadan Kalmıs olur.. Haberler ıcın Tesekurler..
Neydi di o konu?

Hakkını yediler S9'un... Gerçi bir roma bakar :)
Ben romdan da anlamıyorum ki.
Root yapınca netflix ile banka uygulamaları çalışmaya biliyormuş

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Neydi di o konu?

Ben romdan da anlamıyorum ki.
Root yapınca netflix ile banka uygulamaları çalışmaya biliyormuş
Banka Uygulamaları SafetyNet Yaması İle Çalıştırılabiliyor Fakat Önermem Gerçekten Güvenilir Değil.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Bir şeyde sızdırılmasın artık ya!

Ama çok güzel duruyor ha :)

Reaksiyon puanı
6,381
İnşallah. Pil sorununu çözerlerse de çok iyi olur, geri kalan mühim değil.
Pil sorununu Apple'In tasarımı bırakmaması gibi uzun zamandır çözemediler. Sanırım pil sorunun çözümü için daha uzun bir zaman var.

Ama gerçekten kalıcı ve sorunu tamamen kaldıran bir çözüm bulurlarsa Samsung eski şanına kavuşma yolunda bir adım daha atmış olur ve bu beni mutlu eder açıkaçsı.