Minecraft Seed :D

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Uzun zaman sonra 2-3 arkadaşla minecrafta başlayacaz bana bir seed lazım ne çok dağlık olsun ne çok düzlük bakın hatta saçma olucak ama karantinada izlediğim video serisinden bir video atıcam ordaki gibi bir harita olursa süper olur
:D evet baturayın videosu aşağı gelip saçma salak eheheheheh veled yazmayın minecraft serisi eğlenceliydi neyse konu o değil bana videodakine benzer olursa iyi olur

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Uzun zaman sonra 2-3 arkadaşla minecrafta başlayacaz bana bir seed lazım ne çok dağlık olsun ne çok düzlük bakın hatta saçma olucak ama karantinada izlediğim video serisinden bir video atıcam ordaki gibi bir harita olursa süper olur
:D evet baturayın videosu aşağı gelip saçma salak eheheheheh veled yazmayın minecraft serisi eğlenceliydi neyse konu o değil bana videodakine benzer olursa iyi olur
Hangi sürüm?

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
Bu siteden işinize yaracak seedler bulabilirsiniz..

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
teşekkür ederim :) aternostan açıyorum serverı ama kendi kendine kapatıyor niye olabilir
Sunucuda biri olmadığı zaman kapanıyor. Sunucuda oynarken kapanıyorsa, sunucuya aşırı yükleniyor olabilirsiniz. Sadece 2GB RAM sunuyor. Mesela biz modpack ile oynuyorduk, dakika başına konsolda aşırı yüklenme hatası alıyorduk. Oyuna yeni gelen güncellemeler artık vanillada bile chunk yükleyince laga sebep olabiliyor.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Sunucuda biri olmadığı zaman kapanıyor. Sunucuda oynarken kapanıyorsa, sunucuya aşırı yükleniyor olabilirsiniz. Sadece 2GB RAM sunuyor. Mesela biz modpack ile oynuyorduk, dakika başına konsolda aşırı yüklenme hatası alıyorduk. Oyuna yeni gelen güncellemeler artık vanillada bile chunk yükleyince laga sebep olabiliyor.
sunucuya giremiyorum ki kimse olmasın serverı yazana kadar oyunda kapanıyor

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Sunucu açıldığı zaman girmeniz için 5 dakika veriyor. Arkada minecraft açık dursun sunucu açılırken. Açılır açılmaz girin. Ya da arkadaşlarınızdan biri girsin.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Sunucu açıldığı zaman girmeniz için 5 dakika veriyor. Arkada minecraft açık dursun sunucu açılırken. Açılır açılmaz girin. Ya da arkadaşlarınızdan biri girsin.
öyle yapıyorum zaten 10 saniye içinde kapanıyor

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Hocam Bu siteden hepiniz 7 tl verse yeter aternosla kanser etmeyin kendinizi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer 1.12.2 üstü kurucaksanız 4gb ram üstü daha iyi olur.Hocam birde bilgisayarı güçlü olan biri varsa onu host olarakda kullanabilirsiniz

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128

Eğer 1.12.2 üstü kurucaksanız 4gb ram üstü daha iyi olur.Hocam birde bilgisayarı güçlü olan biri varsa onu host olarakda kullanabilirsiniz
Benim bildiğim host bilgisayardan değil modemden yiyor. Modemine port açanlar var.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613

aylık para vererek uğraşamayacam ama teşekkürler

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Server.pro ile kurmanı tavsiye ediyorum lag fln olmuyor tek sıkıntı 60 dk içerisinde renewlemezseniz server kapanıyor onuda serveri arkada açın arada renewleyin 2 sn sürüyor ztn