Bugün Monster Notebook'dan HDD taktırdım ancak...

Bu konuyu okuyanlar

spartacs4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bugün Monster Notebook'dan 1 TB 7200 rpm HDD taktırdım ancak çalışırken stabil bir ses çıkarıyor oyun vs oynarken oyunun sesinden çok ön planda olmuyor ama sessiz bir ortamda rahatsız eder şekilde çıkıyor bip bip veya tıkırtı gibi değil fanımsı bir ses çıkıyor sizce normal mi? yoksa yinede bir teknik servise gideyim mi.

Reaksiyon puanı
6,424
Bugün Monster Notebook'dan 1 TB 7200 rpm HDD taktırdım ancak çalışırken stabil bir ses çıkarıyor oyun vs oynarken oyunun sesinden çok ön planda olmuyor ama sessiz bir ortamda rahatsız eder şekilde çıkıyor bip bip veya tıkırtı gibi değil fanımsı bir ses çıkıyor sizce normal mi? yoksa yinede bir teknik servise gideyim mi.
bi sorun olabilir ama illa da hdd lerde ses çıkar çünkü onların içinde dönen 5 veya 6 tane cd gibi çark var. @EFI Shell

HyperFuryXI

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Hdd'ler zaten ortalama 85db ses yaparlar buda saç kurutma makinesiyle eş görülebilir(yaklaşık olarak).

spartacs4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Cevap yazan herkese çok teşekkür ederim ben yinede servise gideyim onlara sorayım.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
kullandığın hddye göre değişir bende hdd kullanıyorum pc açıkmı değilmi belli olmuyor