Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
dün laptopa su döküldü şuan açsammı açmasammı diye düşünüyorum açsam su varsa kısa devre kurumuşsa bozulmamışsa açar ne yapsam bilemedim ruh halim bu

Reaksiyon puanı
6,381
IMOLA GP sıralama turlarını izliyorum da Ricciardo 4., Gasly çok iyi gidiyor. Arabalar arasında ki fark çok fazla ama gerçekten pilotlar birbirlerini çok zorluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oha Gasly Ricciardo'dan daha hzılı bir tur attı. Çok yetenekli pilot harbiden.

Reaksiyon puanı
6,381
Dün apartmanı süpürmek bana kaldı, dışarı çıkıp bir sürü yürüdüm. Sonra akşam alt tarafı çay doldurmadım diye bir insan oğluna küser mi yav?

"Baba, yoruldum yapmak istemiyorum" dedim. Şimdi de gelmiş seninle konuşmayacağım diyor. Yav sonra be atarlı oluyorum. Hayır bide babam yaklaşık 40 yaşında adam, sırf çay doldurmadım diye böyle saçma bir yöntem mi uygularsın?

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Oy oy Allah'ım sabır ver o ailelere...Tıklanma için paylaşılan İdil'in o anlarını keşke izlemeseydim.Keşke kardeşinin ölümünü anlamamış bir ablanın söylediklerini böyle yaymasalardı:( İnsanların acısını duyabiliyorsak insanız...Yüreğimi yaktı.Ölüm ibret almamız gereken büyük bir olay.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Oy oy Allah'ım sabır ver o ailelere...Tıklanma için paylaşılan İdil'in o anlarını keşke izlemeseydim.Keşke kardeşinin ölümünü anlamamış bir ablanın söylediklerini böyle yaymasalardı:( İnsanların acısını duyabiliyorsak insanız...Yüreğimi yaktı.Ölüm ibret almamız gereken büyük bir olay.
Haklısın :(

Reaksiyon puanı
6,381
Sen tam bir döneksin dostum.

Eskiden 15 sayfa savunduğun şeyi şimdi gömüp, sadece çok anlıyormuş gibi gözükmek için "O işlemciyi kullana telefonları alanlar var hala" diyen bir döneksin.

Sadece çok sevdiğin bir cihazı övmek, yalakalığını yapmak için ondan çok daha iyi olduğunu markanın bile söylediği bir telefonu, daha iyi olana karşı sabahlara kadar öven birisin.

Hala daha savunmadım diye konuşup, kullanıcılarına sordum ısınmıyormuş diyen bir döneksin.

Samsung'un toplam satışlarına bakıp S20 serisine laf edenlere laf çaktığını zanneden bir cahilsin. A51 bile S20 serisinden çok satmışken sadece fanboyu olduğun için eskiden dediğin saçmalıklardan dönemeyen ama sürekli tersini söyleyen sonra öyle bir şey söylemedim diyen cahil bir döneksin.

Reaksiyon puanı
5,172
Sen tam bir döneksin dostum.

Eskiden 15 sayfa savunduğun şeyi şimdi gömüp, sadece çok anlıyormuş gibi gözükmek için "O işlemciyi kullana telefonları alanlar var hala" diyen bir döneksin.

Sadece çok sevdiğin bir cihazı övmek, yalakalığını yapmak için ondan çok daha iyi olduğunu markanın bile söylediği bir telefonu, daha iyi olana karşı sabahlara kadar öven birisin.

Hala daha savunmadım diye konuşup, kullanıcılarına sordum ısınmıyormuş diyen bir döneksin.

Samsung'un toplam satışlarına bakıp S20 serisine laf edenlere laf çaktığını zanneden bir cahilsin. A51 bile S20 serisinden çok satmışken sadece fanboyu olduğun için eskiden dediğin saçmalıklardan dönemeyen ama sürekli tersini söyleyen sonra öyle bir şey söylemedim diyen cahil bir döneksin.
Çokta şey yapmayın hocam ya. Altı üstü telefon işlemcisi. Hepsinin kaç yılda eskiyeceği önden belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...