İphone 7 plus ekranda siyah leke

Bu konuyu okuyanlar

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Donanımsal sorun gibi görünüyor yazılımsal olduğunu düşünmüyorum telefon cebinizde büküldü mü veya ekranın üzerine normalden fazla mı baskı yaptınız veya ürün su mu geçirdi ?

Meloşy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır aynı sorun aynı yerde nişanlımda da var. Su veya bükülme olsa bile aynı yerden mi su aldı 3 cihaz da. Ben esen hanımın sorunu çözebildi mi onu merak etti.

Esen1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hayır aynı sorun aynı yerde nişanlımda da var. Su veya bükülme olsa bile aynı yerden mi su aldı 3 cihaz da. Ben esen hanımın sorunu çözebildi mi onu merak etti.
Merhaba, ben servise gönderdim sadece ekran değişimi yapıldı ve düzeldi sorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

sonuç ne oldu acaba servise verdiniz mi ne dediler kullanıcı hatası mı yoksa donanımsal bir sorun mu?
Çok geç gördüm kusura bakmayın, servis halletti ekran değişimi oldu ve altı yedi aydır kullanıyorum aynı sorun oluşmadı

Meloşy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Çok geç gördüm kusura bakmayın, servis halletti ekran değişimi oldu ve altı yedi aydır kullanıyorum aynı sorun oluşmadı
Teşekkür ederim Esen Hanım.

Diloo002

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi sorunuma cevap ararken farkettim tamamiyle aynı sorunu yaşamışız acaba telefonunuzun son durumu ne oldu aynı korkuları yaşamışız çünkü ? l

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Aynı sorun bende var, pilini değiştirdiğim yer, ekrana çok fazla sıcak hava tuttu, o bölümde yanmasına sebep oldu, ölü piksel yapıyor. Birde o bölüm fazla ısınıp, ekranı yakabiliyor, öylelikle yine ölü piksel oluyor

Diloo002

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyice korktum görmesem daha iyi gibi mi yani of daha 6 ay olmadı alalı?

İyice korktum götürmesem daha iyi gibi mi yani of daha 6 ay olmadı alalı?

Yani servise verirsem ilk defa vermiş olucam tel De bebeğimin videoları resimler herseyi var onları bi yere aktarmam gerekirmi Napmam lazım ?

Son düzenleme:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhabalar, 3-4 aylık cihazımda darbe almadığı halde böyle bi leke oluştu. Fazla büyük olmadığı için sorun etmiyordum ama bazen o siyahlık artıyor bazen de azalıyor. Neyin sebep olduğunu da anlamıyorum artmasına. Böyle bi sorun başına gelen var mı? Şu an İstanbulda olmadığımdan ve ekran değişimi yaparlar diye servise götürmek de pek istemiyorum açıkçası. Ne yapmalıyım
Servise gönderin derim.

Tuğçex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Merhaba Esen bende aynı sorunu yaşıyorum apple ile nasıl iletişime geçtin telefonunu kargoyla hangi servise gönderdin bilgi verirsen çok sevinirim ben Ankara’da yaşıyorum ve apple desteğin önerdiği bütün servisler ciddi kötü yorumlar almış telefonumu servise vermekte çok tereddüt ediyorum yardımcı olursan sevinirim.

Esen1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba Esen bende aynı sorunu yaşıyorum apple ile nasıl iletişime geçtin telefonunu kargoyla hangi servise gönderdin bilgi verirsen çok sevinirim ben Ankara’da yaşıyorum ve apple desteğin önerdiği bütün servisler ciddi kötü yorumlar almış telefonumu servise vermekte çok tereddüt ediyorum yardımcı olursan sevinirim.
Merhaba, ben de aynı şekilde endişeliydim ama İstanbula gitme imkanım yoktu o sıralar mecburen ben telefonu aldığım yere verdim onlar servise gönderdiler apple servisi ouno gibi bi şeydi sanırım internette de servis hakkında kötü yorumlar vardı fakat başka şansım yoktu. Telefona sadece ekran değişimi yapmışlar düzeldi sorun bir daha aynı sorunla karşılaşmadım şu an 10 ay oluyo ekran değişeli sadece birkaç hafta önce telefonum doğru düzgün dokunmadı bi ara ama düzeldi bilmiyorum ondan mı kaynaklı

Tuğçex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, ben de aynı şekilde endişeliydim ama İstanbula gitme imkanım yoktu o sıralar mecburen ben telefonu aldığım yere verdim onlar servise gönderdiler apple servisi ouno gibi bi şeydi sanırım internette de servis hakkında kötü yorumlar vardı fakat başka şansım yoktu. Telefona sadece ekran değişimi yapmışlar düzeldi sorun bir daha aynı sorunla karşılaşmadım şu an 10 ay oluyo ekran değişeli sadece birkaç hafta önce telefonum doğru düzgün dokunmadı bi ara ama düzeldi bilmiyorum ondan mı kaynaklı
Telefonun servisteyken takibini yapabildin mi peki

Esen1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ücret ödemedim, rica ederim bu arada diğer servislerde takip olabiliyo

Reaksiyon puanı
103
Apple'ın sitesinden görüşme başlatıp durumu anlatın. Arkadaşlar size yardım etmekten memnun olacaktır. :)