Epic Games e-posta değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Merhaba öncelikle. Benim Epic Games hesabım Facebook ile bağlantılı. Eskiden olan Facebooke-postam olmayan bir e-posta. O yüzden benim Epic Games hesabımda olmayan bir e-posta üzerine kurulu. O yizden ben Facebooke-postamı değiştirdim ama hala Epic Games hesabı e-postası değişmedi. Neyse o olmadı sonra başka bir şey demedim. Normal bir şekilde ayarlardan değiştirmeye çalıştım e-postayı ama bu sefer de e-postaya kod gönderiyor. Ve yine değiştiremiyorum. Bunu başka bir yoldan değiştirebilir miyim?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Merhaba öncelikle. Benim Epic Games hesabım Facebook ile bağlantılı. Eskiden olan Facebooke-postam olmayan bir e-posta. O yüzden benim Epic Games hesabımda olmayan bir e-posta üzerine kurulu. O yizden ben Facebooke-postamı değiştirdim ama hala Epic Games hesabı e-postası değişmedi. Neyse o olmadı sonra başka bir şey demedim. Normal bir şekilde ayarlardan değiştirmeye çalıştım e-postayı ama bu sefer de e-postaya kod gönderiyor. Ve yine değiştiremiyorum. Bunu başka bir yoldan değiştirebilir miyim?
Olmayan bir e-posta nasıl oluyor?

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Olmayan bir e-posta nasıl oluyor?
Yani yaparken kafadan sallamışım. Normalde benim bildiğim "E-postanız geçerli olmalı" demesi lazım. Ama belki gerçek hesaptır. Çünkü Facebook hesabını 7 yıl önce açıldı. Hotmail'di e-posta.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Yani yaparken kafadan sallamışım. Normalde benim bildiğim "E-postanız geçerli olmalı" demesi lazım. Ama belki gerçek hesaptır. Çünkü Facebook hesabını 7 yıl önce açıldı. Hotmail'di e-posta.
e-posta doğrulama istememesi ilginç.

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Reaksiyon puanı
192
e-posta doğrulama istememesi ilginç.
Desteğe yazdam mı diye düşünüyorum. Ancak büyük ihtimal yardım etmezler bu konuda. Şuan o e-postayı hotmail olarak girmeğe çalıştığımda bu çıkıyor:
Screenshot_20201027_231356.jpg

Salimalp Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Brom aynı olayı yaşadım ve Epic Games e mail attım benden 7-8 tane bilgi istediler ve o bilgileri sağlarsan hesabının e-postasını değiştirebileceklerini söylediler. Şimdi link bırakıyorum buraya ordan epic games e mesaj gönder sana onlar dönecektir Epic Games Teknik Destek | Teknik Yardım Alma ve Müşteri Hizmetleri

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Reaksiyon puanı
192

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Derken? O hesabı başka bir hesap üzerine mi bağlayacağım? Fortnite'ta falab skinler oyunlar falan var hesap değiştir diyorsanız o olmaz.
Yok demek istedigim ben mi olayi yanlis anladim bilmiyorum da.
Salladigin e posta [email protected] diyelim. Mail sahipsizse Hotmailde Yeni hesap olustur diyip [email protected] u uzerine alirsin dogal olarak epicgamesle ugrasma derdin olmaz